Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kőszegi Ákos színművész urat...

Kőszegi Ákos színművész urat vajon mi vehette rá, hogy a gyalázatos fideszes szenny Gyurcsány show narrátora legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem egy nagyszerű szinkronhang, nem értem, hogy hogyan adhatja a nevét egy ilyen borzalomhoz.

#szinkronhang #kőszegi akos #fideszes szenny
2021. okt. 18. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Pénz.
2021. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Money,money,money.
2021. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Kőszegi Ákos színművész úr egy ilyen szégyen, elaljasította magát, nem kell már komolyan számításba venni. Nagyferó szint.
2021. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Némi készpénz.
2021. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Gondolod, érdekli őt, mit narrál? Ez csak egy újabb meló neki, amiért felveszi a fizetését, oszt cső.
2021. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Én nem tudok rá haragudni (na jó azért mégis!). De ha egyszer felkérték őt, mit csinálhat? Visszamondani elég kockázatos lett volna.

Aztán lehet, hogy tényleg csak a pénz motiválta, mint ahogy fentebb írták. Én reálisabbnak tartom azt, hogy féltette a már meglévő pozícióját a szakmában.

2021. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanaz mint ami sok ismert embert rávett arra,hogy az oltást népszerűsítő plakátokon pózoljon.
2021. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Kőszegi mondjuk vérfideszes. Kb. mint Reviczky. Az se véletlen, hogy az SZFE modelváltását is támogatta. Attól hogy valaki kiváló színész, még egyáltalán nem biztos, hogy a való életben értelmes.
2021. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

én is megdöbbenve hallgattam, hogy a hangját adja ehhez a szennyhez.

vagyis aktív résztvevője ennek az undornak.

meglepő.

ned stark forog a sírjában....

2021. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Nyilván komoly szerepe volt a pénznek de Kőszegi valóban fideszes, ez a szakmában köztudott. (Most már mindenki tudja) Az hülyeség h nem érdekli mit narrál amíg jól megfizetik mert ha az ellenzék kérte volna fel egy kormányt gyalázó reklám sorozat narrálásához akkor tuti nemet mond, hiába a jó pénz. Mint ahogy Nagy Ervin aki köztudottan kormányellenes se vállalta volna el ezt a munkát nagyon sok pénzért sem, ebben biztos vagyok. Kőszegi eleve az egyik legkeresettebb szinkron és színházi színész, nem ezen a gázsin múlt az élete, megtehette volna h nemet mond.
2022. jan. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!