Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc miért nem...

Gyurcsány Ferenc miért nem vonul vissza?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy rengetegen utálják, tudja, hogy ő a legelutasítottabb személy, tudja, hogy esélytelen a visszatérte, tudja, hogy nélküle nem lenne igazán nehéz leverni a Fideszt, de még se vonul vissza, pedig most az ellenzéki pártok az összefogásnál egy adott év költségvetésének felét is odaadta volna neki, de akkor se.

Tudom, hogy a Fideszesek szerint mindenki h*ly* aki nem Fideszes, de ő nem egy buta ember, foglalkozzon inkább az üzleti ügyeivel, vagy nyisson egy "főz most a Feri" nevezetű éttermet, vagy bármit, csak vonuljon vissza, mert ahogy leírtam tudja, hogy árt az ellenzéknek.



2021. okt. 19. 08:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem akkora tényező, hogy számítson az össze vissza vonulgatása, - normális ember nem veszi komolyan.
2021. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is pont ezen filózok.

Miért akar ennyire visszatèrni?

Miért ragaszkodik a kormànyzàshoz ennyire?

Meg van mindene , miért vàlt mègis a rögeszmèjèvè, annyira hogy , sejti hogy szar a marketingje ezert elindítja a felesègèt?


Ha egy kicsit is fontos lenne neki az ország , màr règ kiszàllt volna az egèszből.


Az ellenzèk nèpszerűsègèt is ő rontja el.

( Amúgy Dobrev a legkevèsbè népszerű az EU parlamentbe , a kormànypàrtiak mögött van, őt )


Mondhatjuk hogy hazànk gyermekei az elfogultak , de nem, ők külföldön sem szimpatikusak.

2021. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!