Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Békemenet? Akkor itt most...

Békemenet? Akkor itt most felvonul a magyar a magyar ellen?

Figyelt kérdés

Nagyszerű! Mi különbség van ez és a pride között? Valóban a béke a legmegfelelőbb kifejezés arra, hogy a menet élén Bayer Zsolt, Stefka István, Gajdics Ottó, habzó szájjal vicsorog?


A pánikkormányzás ettől a hitleri nagygyűléstől várja az eggyüvétartozást? Agymosott csokos babakocsisokkal pajzsoltatja magát a gyáva? Szekunderszégyen itt minden egyes lépés. Vérbosszú menet ez, nem békemenet.


A botrányairól elhíresült bukott producer Kálomista Gábor pedig csak fogja be a száját! Éppen eléggé kitömték neki a zsebét ezért a förmedvényért. A nemzeti fidesz filmiroda meg művészfilmnek nyilvánítja ezt? Ezt? Oszkárdíjat nem kap?


De a fideszhalálcsillag MTVA bezzeg egyetlen egy percet sem közölt abból, hogy magyarországon országos előválasztás volt. Mennyire kell még elvakultan agymosottnak lenni ahhoz, hogy magyarországon valaki ezeket ne lássa?


Mert még mindig a szemkilövetésekkel azonosítják Gyurcsányt és Klárát, amikor az inkább a vidékről aznap berángatott bűnözőrendőrök beteg és erőszakos személyes brutalitása volt.


A goebbelsi propaganda, működik.

Magyarország, nem működik.

Vida Jóska megy!


2021. okt. 19. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én is elég szarul aludtam.
2021. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Milyen magyar a magyar ellen? Nem tüntetés meg zavargás, békemenet!
2021. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Birkamenet.
2021. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

"Akkor itt most felvonul a magyar a magyar ellen?"

Ott bukott a meséd, hogy a békemenet nem valami ELLEN, hanem az általuk vallott értékekÉRT vonul.

Kitalálsz mindenféle baromságot és elhiszed.

"De a fideszhalálcsillag MTVA bezzeg egyetlen egy percet sem közölt abból, hogy magyarországon országos előválasztás volt. "

veled ellentétben én láttam az M1 műsorát és nem csak hogy minden lépéséről beszámoltak, de külön elemző műsorok voltak amik az előválasztás részleteivel, eredményével foglalkoztak.

A hülyeség ugyan nem fáj, de nagyon ciki ha mutogatják! Ne tedd!

2021. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

https://www.youtube.com/watch?v=AetlY1zAG38

https://www.youtube.com/watch?v=K1hUkVxveUc

https://www.youtube.com/watch?v=0-wWhaWWCjQ


"tudja meg az ellenség"

"aki nem őt (o1g) képviseli nem érdemli meg hogy Magyarországon éljen"

"gyere a quva anyádat szemét géci"

Minden arra járónak aki nem áll be a sorba többen is kiabálják "büdös rohadt komcsik" (ugye aki nem fideszes személyi kultuszba él az csak komcsi lehet szerintük)

(Középső ujj bemutatása folyamatosan)


"ne fotózz mert akkorát adok"

(ezalatt esernyővel verik a sajtósokat)


"jobb lenne ha kimennének oda a szélére mert esetleg problémájuk lesz"


És ezernyi hasonló atrocitás ami a nem kommunista béke partizánjai által jöhetett létre kedves 2 es.

2021. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Wittner Mária épp most beszél a pesti tévén, és megbolondult. Azt állítja, aki nem fideszes, az nem magyar, hanem balliberális homoszexuális pedofil. Csodálatos! Azt állítja, hogy a zöldek, kommunisták, és a görögdinnyére hasonlítanak. Mondván kívül zöld, belül vörös. Csodálatos. Akkor a Blahán szórólapokat osztogató zöld szuperszexi hoszteszlányok, kommunisták? Bravó!
2021. okt. 19. 11:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, én is láttam az M1 műsorát, ami semmi másról nem szólt, csak a fidesz propagandaról, hiszen a bejátszóban szinte végig a fidesz álláspontját közvetítik, mondhatni csakazért beszélnek az előválasztásról, hogy azt így, fideszes perspektívából mutathassák be. Napi szinten kellett volna elemzőbeszélgetéseket rendezni, mind a két oldal szereplőit megszólaltatni, ahogy az illik. De itt nem ez történt.
2021. okt. 19. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

#7 Értem, szóval láttad hogy volt az M1 műsorán téma az előválasztás, mégis teljes nyugalommal behazudtad, hogy egy szó sem volt róla.

Ahogy szoktátok.

2021. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

DÖBBENET!


Maffiaellenes műveletek keretén belül, mostmár jó lesz, ha kiszáll a TEK, Joshi Bharathoz is! Joshi Bharath, oligarcha lett. Ez már Hadházy Ákos fennhatósága! Elszámoltatást kérünk!


A botrányairól elhíresült indiai, Mészáros Lőrinc feleségére csapott rá. A botrányhős, nem tagadta. Felszámolta házasságát a hírnévért és műsorokért. Bharat, több fideszes csatornán szerepeket kapott!


Ha bárkinek információja van a botrányceleb viselt dolgairól, kérem, jelezze! Állítsuk meg a politikus bűnözést! Pereputty törvényt a strómannak! Száztíz milliós villát árul a fideszkegyenc.

2021. okt. 22. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!