Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az értelmiségi Fideszesek mit...

Az értelmiségi Fideszesek mit gondolnak erről a, minden mögött Gyurcsány van dologról?

Figyelt kérdés

Ezek a reklámok, komolyan mondom szánalmas.

Bár, a facebookon kommentelő fideszhez köthető politikusok droidkommentjei a szánalmasabbak.


Viszont az értelmiségi Fidesz szavazótábor mit gondol erről az egészről?

Hogy 1bitesnek kezeli őket a pártjuk?


2021. okt. 19. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezzel most nagyon mellélőtt a Fidesz Tóni mert nagyon átlátszó. Aki ezt kritikátlanul elfogadja annak a saját ítélőképességét kell börtönbe zárnia.
2021. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Hát én jogászként talán nevezhetem magam értelmiséginek....🤔

Én erről azt gondolom, hogy Gyurcsány Ferenc bukott politikus, inkább szánalmas, mint megnyerő, és ha jól sejtem a legelutasítottabb magyar politikus, meg az ellenzék körében is. Nem véletlenül, tegyük hozzá gyorsan.

Azt pedig senki nem vitathatja értelmes módon, hogy az ellenzéki Összefogás egyik kulcsszereplője.

Mint ahogy az is tény, hogy bá legerősebb ellenzéki párt elnöke. Ha nyer az ellenzék, Gyurcsány a hatalom közelében lesz, ez nyilvánvaló.

Onnan meg "egy ugrás a Sugár!".

Láttunk már ilyet, szerintem mindenkinek az lenne a legjobb, ha tőle megszabadulna, de hát ....

A reklám nekem is unalmas, igazán annak szól, aki nem tájékozott...de pl az ellenzéki érvek (lopnak, elszámoltatja, ülni fog, ellehetetleníti, semmis az Alaptörvény, stb) számomra legalább annyira probléma.

2021. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
A reklámok nem nekünk szólnak, hanem a naiv embereknek, akiket Gyurcsány képes megvezetni.
2021. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2

Szóval nem tartod érdekesnek, hogy nemrég még Mzp tuti nem Gyurcsány embere, de amint megnyeri a választást, utánna Ő az igazi és egyetlen Gyurcsánye embere?

2021. okt. 19. 11:36
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

4.


Olvasgasd Gy.F. nyilatkozatait.Ő lenne a főisten egy ellenzéki győzelem esetén.

2021. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

4# ne terelj, Gyurcsány az ellenzéki győzelem esetén a hatalom közelében lenne... nem tudom világosabb módon leírni. Ebből a szempontból tök mindegy, hogy Dobrev, vagy Karácsony, vagy Márki.... érted?

2# es

2021. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Egyetértek a 6# os válasszal.

Az a problémánk, nekünk Fidesz szavazóknak, hogy iszonyatosan nem akarjuk, hogy Gyurcsány bármilyen módon is, de újra hatalomra kerüljön.

Gondold el kedves kérdező, hogy Gyurcsányt még az ellenzéki szavazók jó része is utálja ( bizony, beszélgetünk egymással), hát akkor gondold át, mi mennyire nem szeretjük.

2021. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Az előttem szóló gondolatát én azzal folytatnám, hogy az elmúlt 20 évből két példát is láttunk arra, hogy Gyurcsány maga elé tett egy jelentéktelen figurát, majd az adott pillanatban, amikor eljött az idő, félretolta, és a helyére lépett. Az egyik ilyen 2004-ben volt, amikor gyakorlatilag megpuccsolta a miniszterelnököt, és ő lépett a helyére. A másik pedig akkor, amikor Karácsony lett a főpolgármester Budapesten, és most azt látjuk, hogy Budapest fővárosi közgyűlésében hemzsegnek a DK-s politikusok, a legfontosabb pozíciók a DK kezében vannak, és Karácsony gyakorlatilag egy báb a DK kezében. Azaz lényegében Budapesten az történik, amit a DK, azaz Gyurcsány akar.


És most mit látunk? Tele van a baloldal elutasított vagy megosztó szereplőkkel (még a baloldali emberek számára is). A baloldalon sem egyértelmű, hogy milyen Jakab Péter, Bangóné, Karácsony, Dobrev, főleg Gyurcsány megítélése. Nagyon jól tudják ezek, hogy a legjobb ilyenkor, ha egy új arc jön elő a semmiből, aki hitelesnek tűnik, és mögé sorakoznak fel. Erre tessék, itt is van az új arc, meg is nyeri az előválasztást. És már Gyurcsány szónokol is, hogy a választási győzelem után majd a DK fog diktálni. Szerinted mire lehet ebből következtetni MZP politikai sorsát illetően?


Igazából itt nem is a fideszesek az egybitesek, ha ezt nem látják át, hanem a vakbuzgó baloldali szavazók, akik új arcot szeretnének látni, ezért MZP-re szavaznak, amivel közvetlenül Gyurcsányt segítik hatalomba. Ez történt 2004-ben, ez történt az utolsó önkormányzati választásokon is.

A Fideszes propaganda ezzel a Gyurcsány-show dologgal tényleg nagyon bárgyú, de úgy látszik, a fideszesek úgy gondolják, hogy a néphez ilyen egyszerű módon kell szólni, hogy felfogja, hogy mi van. Vajon miért...

2021. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

8-as végigolvastalak. Legalább vannak érvek narancsos térfélen is.

Csak annyit írnék ehhez hogy helyettesítsd az írásod Gyurcsány helyett Orbánnal és Karácsony helyett Tarlóssal és meglátod az ezelőtti 8 évben mi volt Budapesten. Metrótender orosz kézrejátszása, kukabiznisz, patkányírtás...


Most Orbánnak 11 éve nagyobb hatalma van mint Gyurcsánynak hisz övé az ország, és ugyanolyan bábok mögül kormányoz és szedi le a milliárdokat.

Strómanok Ner lovagok Oligarchák mutyi stb. ismerős fogalmak.

Orbán Viktor így lett 11 év alatt Magyarország leggazdagabb embere a te az én a mi pénzünkből. Hát ez az ami nem megengedhető.

2021. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát oké, akkor szavazz a Gyurcsányra, én senkit nem akarok meggyőzni. Egyébkélnt a példád nem jó a Tarlóssal, mert Karácsony nem DK-s politikus, tehát amikor az emberek Karácsonyra szavaztak a polgármesteri választáson, nem hiszem, hogy azért adták rá a voksukat, mert a DK-s láncos kutyák túlhatalmát akartak látni a budapesti városházán, akikkel szemben a főpolgármester tehetetlen. Bár ki tudja...
2021. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!