Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha hideg lesz akkor is kimente...

Ha hideg lesz akkor is kimentek a békemenetre?

Figyelt kérdés
Útálom a meleget. Otthon szeretek melegedni az ágyikóba. Eddig még nem is volt hideg évszakba békemenet?
2021. okt. 19. 12:19
A kérdező szavazást indított:
igen. Ki
Ha hideg lesz, akkor nem
Talán, Ki tudja
Amúgy sem. Annyxira nem fontos a gesztus
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt, hogy menjek vagy sem, nem a hőmérséklettől teszem függővé, hanem a céltól. Tökéletesen el tudok képzelni olyan célt, amire másokat is rábeszélek, és olyant is, amiről mindenkit lebeszélek.

Tehát gondold végig, mi a cél. Mi abban neked a jó, mit érhetsz el vele és kik miért akarják. A többi a te döntésed a következményeivel együtt.

2021. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Amúgy is merinó gyapjúban megyek. Az melegít.
2021. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Mentem volna mindegy hogy hideg vagy meleg lesz. A covid tesztem azonban mást mondott, nekem a karantén marad, majd mennek mások. :(
2021. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Nincs az az isten, hogy ilyesmire egy percemet rááldozzam. Lesz ott elég birka, nem hiányzok oda. Az meg végképp nem, hogy valaki ismerős meglásson aztán éghet a pofám.
2021. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Az emberiség felszabadulasa nem mozgalmak vagy lüke beszélő semmit érő szavazásokbol áll. A lázadást csak független helyzet és helyszíneken lehet megtenni. A birka menet csak az Orbán fan idős embereket fogja érdekelni.
2021. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyszer volt, hogy egy kollégával összefutottam ott, aki szidta az irodában Orbánt mint a rossz pénzt. Mondom neki, hát te? Elmagyarázta, hogy nem akart kilógni a sorból a munkahelyen, de reális konzervatív világszemlélete van -.-


Én ilyen hidegben nem szoktam rendezvényekre járni. Otthon dekkolok majd

2021. okt. 19. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

#6 Persze, ott összefutottál egy kollégáddal, aki nem is akart kimenni, de te nem is jársz ilyen programokra. Aha.

Na most 1. ha nem jársz, akkor nem futhattál össze ott a kollégáddal. 2. ha a kollégád neked azt mondta, hogy csak nem akar kilógni a munkahelyén a sorból, akkor neked is azért kellett volna ott lenned, mert elvárják, vagyis hivatalból neked is ott kellene lenned a békemeneteken.

legalább minimális szinten gondold már át mielőtt leírsz egy kamu szöveget!

2021. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Senki sem várja el. Én hidegbe nem megyek el. Azok anno nem is ilyen hidegben voltak. A kérdésemben is csodálkozásom fejeztem ki hogy ilyen hidegben tartják meg
2021. okt. 19. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Ott a helyem.Ha osztanak krumplit.
2021. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Zabot osztanak.
2021. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!