Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, ha bevallom,...

Mit szóltok, ha bevallom, hogy engem ellenzéki szavazóként és kommentelőként Soros támogat?

Figyelt kérdés

Itt a nagy beismerés, a lebukás ideje. Nem bírom tovább magamban tartani ezt a nagy titkot, ezért be kell ismernem. A következő módon támogatott Soros:

Volt kisiskolás koromban egy Soros támogatta iskolatej program. 1991-től futott. Én is kaptam iskolatejet. Bizony. Ezzel le lettem fizetve. Sorosbérenc lettem.

Azt is bevallom, hogy nem ittam meg, mert sosem szerettem a nyers tejet, csak kakaónak megcsinálva.

De azért hazavittem. A családtagjaim itták meg szerintem. Dereng valami, mintha a macskának is adtam volna belőle.



2021. okt. 19. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Röhögünk. Minden szempontból.
2021. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az már a te magánügyed engem nem érdekel téged ki támogat.😉
2021. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Akkor téged nagyon átvert. Másoknak a karrierjét segítette.

[link]

2021. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy ez gyengére sikeredett... leülhetsz, 1- es!!
2021. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem beszélve arról, hogy az iskolatej program demszkiék agymenése volt, csak Budapesten és volt benne kakaó is. Kellemetlen, ha van itt olyan is aki annyi idős mint amennyinek te hazudod magad.
2021. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó, mert budapesti vagyok. Nekünk Soros fizette. Mi sima tejet kaptunk. Biztos az ötös vénember iskolájába került a kakaós szállítmány.

Azóta le vagyok fizetve. Letejelve, ha úgy jobban tetszik. A macska azóta megdöglött. Kitömve velem szolgálja tovább Soros bácsit. Ki volt állítva Semjén taxidermia kiállításán, Ő volt a megfigyelő. Nem Soros, hanem a macska. Van közöttetek olyan, aki ott volt. Nem tudom, hogy mi volt a bizarrabb látvány... aki közületek ott volt, vagy a kitömött dögök. A traktorok jobban érdekeltek és kár, hogy nem engedtek bemászni a fülkébe. Vígasztalásul vettem magamnak egy távcsövet. Vissza fogom vinni, mert rossz. Minden kicsi benne. Ez felháborító!

2021. okt. 20. 04:21
 7/9 anonim ***** válasza:
5# Megnyugtatlak az iskolatej program jóval régebre nyúlik vissza.
2021. okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 az lehet, de a 90-es évek elején Budapesten volt (lehet, volt máshol is de messze nem akkora reklámmal). És az demszkiék ügye volt.
2021. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez magánügy! Nem tartozik a globális politikai kultúrába! Egy ilyen tejelés belefér, de csak akkor, ha 4 fal között végzik!
2021. nov. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!