Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Értelmes fideszesek, mi a...

Értelmes fideszesek, mi a véleményetek a gyurcsány show-ról?

Figyelt kérdés

Most az "értelmes" alatt azt értem, aki nem versként mondja fel az aktuális pártpropagandát, hanem rendelkezik minimális saját gondolattal is.

Kérem, aki csak a szájába adott versikét tudja papagájként mondogatni, az NE szóljon hozzá!


2021. okt. 19. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Kedvesen megfogalmazott kerdes ez - beszelgess magaddal :)
2021. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Értelmes Fideszes aki nem hiszi el a kormány propaganda minden szavát?

Ilyennel még tényleg nem találkoztam.

2021. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
A Gyurcsány-show reklámkampány pontosan megmutatja hogy milyen értelmi szintű embereknek tartja a Fidesz a saját szavazóit. Ez már mindennek a legalja, egy végtelenül szánalmas vergődés. Remélem hogy akkora gyomrost kapnak a következő választáson amekkorát megérdemelnek.
2021. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
.....ööö 'értelmes' fideszes??
2021. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Turbófideszesként a lehető legjobban eltalált showműsor, amit szeretett Vezírünk, a nép bölcse egyedül kitalált:).
2021. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Az értelmes fideszes reakcióját jól mutatja a Pesti Hírlap 3 munkatársanak, közte a főszerkesztő felmondása.
2021. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom mennyire számítok fideszesnek. Korábban nem szavaztam rájuk, most viszont rájuk fogok, mert nem tartom megbízhatónak az összefogást(csomó különböző nézetű ember akik most is egymást ócsárolják).

Vannak jó, követendő lépéseik és vannak ostoba húzásaik, a kérdezett reklámok viszont egyenesen rémesek. Idegesítő stílus, túl sokszor találkozik vele az ember. A kevesebb néha több elvét kéne alkalmazniuk.

2021. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
7. Vérfideszes vagy, de eddig is az voltál kinek kamuzol? :D
2021. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen korrekt.

Hozza az elvárásokat ,csalódásmentesen.

2021. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Értelmes fideszesnek nyilván nincs erre szüksége, enélkül is tudja, hova szavazzon.

Az ilyesmi a kevésbé értelmes bizonytalanoknak szól, hogy ne csak a másik oldalról kapja a még ennél is bugyutább propagandát. Mert sajnos rajtuk is múlik.

2021. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!