Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy képesek épeszű emberek a...

Hogy képesek épeszű emberek a Fideszre szavazni, miközben jóformán Európa pöcegödrévé váltunk az elmúlt 12 évben?

Figyelt kérdés
Asszem az EU-n belül ennél lejjebb alig ha lehet, talán még Bulgária kullog mögöttünk, bár ott is előbb lesz euro.

2021. okt. 19. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, te egy alternatív valóságban élsz.
2021. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Csrhorszagera? Viccelsz? Őket nem sok valasztja el egy osztrak fizutol."

Na akkor mégis pöcegödör, elismerted. A csehek ugyanonnan indultak mint mi.

2021. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocs benéztem. Összekevertelek a #8-al.
2021. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ugyanonnan indultak, mint ahogy a szlovákok, lengyelek is.
2021. okt. 19. 22:46
 15/18 anonim ***** válasza:

Úgy,hogy a szavazó bázisuk olyan emberekből áll, akinek adott valamit ez a rendszer.

Mondjuk azon én is meg vagyok döbbenve,hogy honnan ez a sok osztogatni való pénz.

Igazából nincs kire szavazni helyettük sem,mert az ellenzék is gyakorlatilag mindent privatizált eladott és a saját pecsenyéjét sütögette.

Fogalmam sincs mikor és miféle kormány fogja megoldani azt,hogy az oktatás és az egészségügy úgy működjön ahogy kell.

És ne a rendesen dolgozó, adózó emberek szívjanak leginkább.

Ettől függetlenül én megértem azt is aki a fideszre szavaz és azt is aki nem.

2021. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Alternatív valóságban csak a megvezetett fideszesek élnek, akik nem jártak még más országban és nem látják mi a valóság. Jó lenne ha kikapcsolnád a tv-t és kimennél a nagyvilágba körbe nézni, és még akkor is azt gondolnád, milyen jól áll ez az ország?
2021. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mert idióták sajnos.

Sokan nem gondolkodnak,még most is pl ideológiát követnek,holott már a jó ég sem tudja melyik párt liberális,konzervatív,mert kb mindegyik mást csinál végül,mint amit beígér.

Fiatalok többsége isteníti őket a CSOK,a babaváró miatt,a nyugdíjások többsége pedig még lemaradt 2010-nél,mikor még nem loptak eleget.

Sokan egyetértettek a járványügyi intézkedésekkel,a legfontosabbat meg kihagytam: a dohányboltos vállalkozókat,akik a Fidesznek köszönhetően gazdagodtak meg.

Szóval összességében két részre oszlanak a szavazóik: a naív,befolyásolható réteg és azok,akiknek haszna volt belőlük.

2021. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szerintem ez eros tulzas h a fiatalok istenitik. Vegso soron mindig az idosebbeken mulik a valasztas, ezert is fontos h most szepen aprilisban mindenki felalljon vegre es leszavazzon az Ellenzeki Osszefogasra, ha egy normalis Magyarorszagot akarunk visszakapni.
2021. okt. 21. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!