Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy értékelitek a baloldal...

Hogy értékelitek a baloldal mostani helyzetét? Messze vagyunk még a kormányváltástól vagy ha sikeresen együtt tud működniaz Összefogás, akkor jó esélyeink vannak a győzelemre?

Figyelt kérdés
MZP miniszterelnök-jelöltként tuti biztos jelölt? Min múlhat itt a győzelem? Miben tud az Ellenzék felülemelkedni a Fidesz uszító kampányán? Hogyan győzze meg a bizonytalanokat?

2021. okt. 20. 01:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
47%

Így az összefogás nem a bal oldal se nem a jobb hanem maga a forradalom! Hiszen nem csak bal de jobb oldali szavazókat egyaránt be fog!


Szóval én azt mondom egy 20 sec csengőhang csodákra képes!

Halasuk a hangunk mindnyájan szavazunk

ki győzzön most döntsük el a redvás vagy a genny

zúzzon a demokrácia tedd próbára mit érsz

egy dagadt zsíros redvásért vagy egy genny ládáért élsz! :D



Bár én is úgy vagyok vele hogy mivel ez a magyar politika előre azért nem iszok a medve bőrére! Nem lehet tudni hogy igazából mi van lentről a kis emberek nem tudják mit forgatnak a fejükbe a hatalmasok! Nem biztos hogy ez pont az lesz aminek ez a South Park szám szól! Meg hát baromi nehéz helyzetbe lesz egy ilyen választási keret rendszerben még ha győz is és az is aminek hisszük! De én úgy vagyok vele hogy próbálkozni kell és optimistán! Meg biztos vagyok hogy első lépésben akkor is a FIDESZ-t kell le váltani!

2021. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Jah ez az a részünk a negativitás ami mindent el baszhat! xD
2021. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!