Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Falvakban és kisvárosokban...

Falvakban és kisvárosokban élők: miért szeretitek annyira az Orbán-kormányt és a Fideszt? Mi olyan jó bennük?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 21:34
1 2 3 4
 11/35 mindentudó99 ***** válasza:
69%
Mert a hozzád hasonló félemberek kérdező meg a pártjaitok lebaromarcúzza a vidékieket. A fidesz meg nem. Ezért veszítetek mindíg
2021. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
34%

Én egy kis falúba lakok. Mink szeretyük az Orbán Úrat, mert egy jó ember. Jó szivű tőrődik velünk egyszerü emberekel. Győnyőrű szépen beszél a tévébe mindig meg könyezzük a szép szavakat. Tanúlt inteligens ember. A krumpli ból amitt kaptunk olyan finom paprikás krumplit csináltunk. Orbán Úr Őnre szavazunk. Álgya meg a Jóisten családjával. A ház előtt is megcsinálta az útat így biztos nem fogja senki újra eltőrni a lábát. ÉS olyan szép tévé műsorokat adnak a kedvencűnk Győrfy Pál úr. Az a kedvenc sorozatunk mindíg nézük. Tiszteletel. Horváht József. Józsi Bá. 64F

(nem írnám ki a falú nevét remélem nem baj)

2021. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
82%

ma 21:45

Arra gondoltál már esetleg hogy amíg nem volt közmunka addig fele annyi pénzt kaptak segélyként és a közbiztonság is lényegesen rosszabb volt?

2021. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
34%
Közmunka, megfélemlítés, ingyen krumpliosztás a 30 millás BMW X7 mögül.
2021. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
85%
Hogy is erősödött meg anno a Jobbik? A vidéki kistelepüléseken és falvakban elszipkázta az MSZP szavazóit. Szóval az ellenzék csak ne aggódjon: vidéken is vannak szavazóik, mint ahogy mi, budapesti Fideszesek sem aggódunk, mivel a Belvárosban és a budai kerületekben nekünk is vannak bőven szavazóink, máskülönben aligha lehetne az V. és a XII. kerületben fideszes polgármester. :)
2021. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
38%

#14: Vagy a szemlőhegyi villából... :)

[link]

2021. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk(20 ezres vidéki város) az összes fontosabb útat újra aszfaltozták. A 80 as évek óta csak kátyu javitas volt.

Járdák, parkok, közterek letérkövezve, parkositva, fák és bokrok ültetve, rendbe tartva. Rendszeresen nyírják takaritják, stb.

Iskolak, ovodák, pályaudvar, középületek felújítva. Érezni hogy a városnak van gazdája.

A szocik két kappa vágást nem csináltak. Töröt járdák, kátyus útak, rozsdás korlát, méteres gaz a köztereken.

A fizetésből a rendszerváltas ota előszőr normálisan megtudok élni.

Nem tudom mennyire általános de a mi városunkba ez van.


Senkit se ismerek akinek ne lenne net + 100 tv csatorna. Öregeknek is van, amelyik túl öreg a nethez az pesten is szerintem.

Minden info eljutt mindenkihez vidéken is, aki hajlandó utána olvasni vagy atkapcsolni.


A magam reszeről se bal se a jobb oldali mediumokat nem tartom hitelesnek.

Jobban kedvelem az olyan youtubereket mint Puzsér. Mindenesetre hitelesebbek ezek a centrista enberek, ha nem is tévedhetettlenek.

Különben nem vagyok fideszes.


Le lehet pontizni de azt írtam le amit tapasztalok.

2021. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
19%
Én a krümpli mijat amikor kaptunk a krümplit írtuk is hogy szerettel meg hívná a falu Orbán urat egy közös krümpli sütésre amit a fő téren tartottuk. Nagy szerettel vártuk Őt de biztosan más dolga volt. Talán leg közeleb. volt paprikás krümpli és tócs krümpli.
2021. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, egy nem sokkal több, mint 15 ezres kisvárosban élek de itt biztosan több diplomást találsz, mint Budapesten.
2021. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
89%
Mivel annyira idióták vagytok, hogy a "vidékieket", potenciális szavazókat degradáljátok, így nem is értem miért nem akarnak a főnökeidre szavazni.
2021. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!