Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Falvakban és kisvárosokban...

Falvakban és kisvárosokban élők: miért szeretitek annyira az Orbán-kormányt és a Fideszt? Mi olyan jó bennük?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 21:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
22%
Tuttok valami jó krümpli recetet, mert ha valami mást csinánánk akkor talán jóbban elakarna jöni a Miniszterelnők úr is. Mert talán a paprikás krümplit nemszereti azért nem jőt el.
2021. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudok krümplit, jó parizert viszont ajánlhatok.
2021. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
85%
Az értelmiségi baloldal ma is elemében van. :)
2021. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
85%

#23 És még mindig nem értik miért is nem rájuk szavaznak a vidékiek.

Ennél már csak az a viccesebb, hogy nem értik miért szavaznak a határon túliak a fideszre, hiszen ők csak el akarnák venni tőlük a szavazati jogukat, állampolgárságukat, mindent amit az elmúlt években megkaptak.

2021. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
7%
Ördögi kör. Nagyvárosokból idiótázzák a vidéket, akik ezért daccból o1g-re szavaznak, bizonyítva, hogy tényleg idióták 🤣
2021. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert az ellenzéki pártoktól nem egyszer kaptak lenézést. Határon túliak ugyanez.
2021. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 peca1000 ***** válasza:
87%

Pestiek!


Miért szavaztátok meg Karácsony Gergelyt?


Mi olya jó benne?

2021. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
95%

"Nagyvárosokból idiótázzák a vidéket, akik ezért daccból o1g-re szavaznak, bizonyítva, hogy tényleg idióták 🤣"


Miután főpolgármesternek megválasztottátok a biciklisávok koronázatlan királyát, és gyurcsótányt a többi levitézlett alakkal együtt ültetnétek vissza a hatalomba azt hiszem összébb húzhatnátok a pofátokat, ha az idiotizmusnál tartunk.

2021. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
82%
Provokatív kérdés. A választás vidéken dől el. És a vidék nem felejt!
2021. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
82%

A rendszerváltás óta nem vettem részt országgyűlési képviselő választáson. Választások sora után bosszantó mértékűvé gyűlt bennem az indulat, hogy a vesztesek azt állították, hogy a nemszavazásommal Orbánra szavaztam. Lehetetlenség, de a ’18-as választás után arra az elhatározásra jutottam, hogy megteszem. Csakhogy érződjön a különbség aközt, hogy nem szavazok, vagy rá szavazok. Idővel szelídült az indulatom, rátudtam, hogy keserűségükben oktalanul hibáztatnak mindenkit.

A fővárostól távoli zugban, kis faluban élek, és néhány év óta nyugdíjas vagyok. Megbocsátom a régi sértéseket. Az ellenzéki előválasztás első fordulójának kezdőnapjától, a ’22-es választásra, új szabályrendszert állítottam fel. Ha ellenzéki politikusok összesen 15 alkalommal sértegetnek akár a falusi létem, akár a nyugdíjas mivoltom miatt, akkor hiába oktalan, beteljesítem a látomásukat; elmegyek és a FIDESZ-KDNP egyéni jelöltjére és pártlistájára szavazok. (2-nél tart a számláló, még az ellenzéki előválasztás kapcsán is képes volt valaki, méghozzá párt társelnök, leminősíteni a szavazásra alkalmasságomat.) Illetve, akkor is, ha fórumokon 300 alkalommal olvasok ilyet. (18-nál tart a számláló, de még van félév.) Ennyi „életük” van a velem való játszmában. Aztán fejet hajtok, és megfelelek nekik (mindkét értelemben).

2021. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!