Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fürjes Balázs a biodómmal...

Fürjes Balázs a biodómmal kapcsolatban megint hazudik. Fideszesek miért nem fogadjátok el ezt a tényt?

Figyelt kérdés
Miért állítjátok azt, hogy igazat mond?
2021. okt. 21. 08:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Nem tudjuk, hogy mi a késlekedés oka, nem tudjuk, hogy hogy áll a dolog, nem tudjuk, hogy hiányzik-e pénz, ha hiányzik, mennyi pénz hiányzik, miért hiányzik”- mondta Fürjes, aki szerint a kormány ebben a kérdésben nem kapott tájékoztatást a városházától."

Tehát ez, amit idéztél a hazugság, ha jól értem???

Mi ebben a hazugság... lehet, hogy pontosan ez az igazság!

Vagy másképpen, honnan gondolod, hogy ez hazugság?

2021. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A tárgyalások 2021 márciusában rekedtek meg, az akkori, a Fővárosi Önkormányzat által megküldött FKT határozati javaslatra nem érkezett kormányzati válasz.


A hatályos támogatási szerződés alapján rendelkezésre álló, szerződéses kötelezettségvállalásokkal jelenleg nem terhelt keretösszege megközelítőleg 6 milliárd Ft, a kormányzat többletforrást a projekt befejezéséhez nem biztosít.


Azt kezdeményezték, hogy telekalakítás után vegye át a Biodómot az állam.


Ehhez szükséges, hogy a Biodóm és a Pannon Park tervezett telke önálló, a Fővárosi Állat -és Növénykert történelmi területétől jogilag is elhatárolt terület legyen. A Biodóm és Pannon Park önálló ingatlanként történő kiszabályozása után a Biodóm telke a felépítménnyel együtt átadhatóvá válna az államnak.

Ez alapján, hazugság, hogy semmit nem tud Fürjes, hiszen március óta több javaslat is lett küldve a kormánynak!

2021. okt. 21. 11:51
 13/19 anonim ***** válasza:
Csak éppen a kormány kért utána tájékoztatást a fővárostól, amire nem válaszoltak...🤔
2021. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Maradjunk az itt szokásos kérdésnél-honnan tudod, linkeld be, honnan van az infó?
2021. okt. 22. 07:37
 15/19 anonim ***** válasza:

Rendben, tegyük fel, én vagyok Karácsony Gergely, úgy döntök elk.rom azt a 6 mrdt is amit még adott a kormány a biodildóra. Be lesz fejezve ettől? Nem. Fenn kell tartani, tehát viszi a pénzt? Igen. Jön pénz a folytatáshoz a kormánytól? Nem tudjuk.

Nem lenne egyszerűbb a veszteséget elkonyvelni és továbblépni?

2021. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azta. De egyszerűen levezetted. Hol marad a bizonyíték? Mert ti Fideszesek csak erre tudtok hivatkozni! Nem Karácsony lop, te fordítva ülsz a lovon! Csak a haverotok és a sleppje lopja szét az országot. Pénzt csak a kormány vett el Karácsonytól. Mindenki kifarolt a biodóm mögül csak azért,hogy ne ők legyenek a hibások! Keresd már meg az erre vonatkozó dokumentumokat!
2021. okt. 22. 09:17
 17/19 anonim ***** válasza:

Drágám, olvasd már el újra a hozzászólást (feltéve, ha 15-ösnek írtad). Nem vagyok Fideszes és a tököm tele van a pénzszórással. Pont azt írtam, hogy ha én lennék a Karácsony, miket vennék figyelembe és feltenném a kérdést: nem lenne egyszerűbb leírni a veszteséget és kiszállni?


Olyan ez mint a tőzsde. Buktában vagyok erősen, de ahelyett, hogy beállítanék egy stop-ot, nem öntöm bele a pénzt egy tök bizonytalan és akár még nagyobb buktával járó befejezésbe.


Teljesen egyetértek, mindenkinek tele a hócipője az értelmetlen beruházásokkal és a pénzszórással.

2021. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem ezt olvastam ki belőle. Viszont Karácsony nem költött el pénzt másra csak amire kapott.
2021. okt. 22. 09:52
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezért írtam úgy, ha én lennék a Karácsony és ott lenne a számlámon a kapott pénz töredéke, mérlegelnék, öntsem bele tovább? Álljak le? Nekem az az érzésem, végre egy politikus, aki felelősen gondolkodik, nem ész nélkül. De meg lehet engem kövezni, egyet nem érteni, de én a tőzsdén is így működöm (buktam is eleget, úgymond megtanultam, hogy ésszel kell azt is csinálni). De lehet, hogy nincs igazam.
2021. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!