Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megtehetnétek, melyik...

Ha megtehetnétek, melyik párzokat vennétek ki az összefogásból?

Figyelt kérdés
Tehát ha lenne még egy előválasztás arról, hogy az egyik ellenzéki párt szűnjön meg teljesen és mindenestől, melyik pártot szavaznátok ki és miért?

2021. okt. 21. 12:19
A kérdező szavazást indított:
MSZP
DK
Jobbik
Lmp
Momentum
MZP párt
PM
29 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
pártokat*
2021. okt. 21. 12:20
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Egyiket se. Összenő,ami összetartozik.
2021. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyiket se mivel a szavazóikra ugyan úgy szükség van. Ha nem befolyásolná, akkor vagy az Mszp vagy a Dk.
2021. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Az ellenzéki legerősebb pártja, itt legalább messze a legelutasítottabb ellenzéki párt 🤔🤔🤔
2021. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Imádom, hogy magasan a DK-t húztátok be, mikor a DK maga az összefogás
2021. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sokaknak nem magával a Dk-val van a bajuk, hanem Ferivel aki nem bírja elfogadni hogy már rég vissza kellett volna vonulnia.
2021. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Nekem pont fordítva van ez, nem önmagában Gyurcsánnyal van a bajom, hanem az ő politikai kurzusától van hányingerem. Azoktól az emberektől, akik DK/MSZP körül hemzsegnek. Pl. Kálmán Olga, Vágó István, Hernádi Judit (volt tv-sek), vagy az olyan politikusok, mint László Imre vagy Lendvai Ildikó stb... Stb... Van az az előválasztási szám, hogy élni hívlak, ott aki arcokat láttam, olyan mélységes undor fog el tőlük, legszívesebben kitörölném azt a korszakot, amikor ezek az emberek voltak az ország "hangadói". Attól függetlenül, hogy most jobb vagy rosszabb, nem akarok visszamenni az Orbán kormány előttre, hogy aztán 8 év múlva kezdődjön megint elölről, ami volt. Van egy csomó új arc az ellenzékben, de nekem az MSZP/DK az összefogás rohadt részének tűnik, ami komoly dilemmát okoz, hogy inkább a Fidesz, vagy ők.

2021. okt. 21. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Hidd el nekem se tetszett a dks hiszti Márki győzelme után, de ők is kellenek a kormányváltáshoz.
2021. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látom sokan a DK-ra szavaztak miközben az a legerősebb ellenzéki párt és az ellenzéki összef.sás jah bocsi :D összefogás meghatározó pártja!
2021. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!