Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez megüti az ellenzéki Összefo...

Ez megüti az ellenzéki Összefogás szavazóinak ingerküszöbét, vagy már ez sem??

Figyelt kérdés

Kiderült, mivel “zsarolta” Gyurcsány Ferenc Karácsony

Karácsony Gergely elárulta, hogy mivel “zsarolta” Gyurcsány Ferenc.


Előzmény:

Karácsony azt állítja, zsaroló SMS-t kapott Gyurcsánytól


A főpolgármester az előválasztás utolsó hetében elejtett egy olyan mondatot, miszerint hosszú a listája azon politikusoknak, akik megpróbálták megzsarolni – az egyik ilyen személy pedig Gyurcsány volt, aki sms-eket küldött neki, melyeket Karácsony állítása szerint archivált.


Később azonban Karácsony kijelentette, nem kívánja nyilvánosságra hozni az üzenetek tartalmát, valamint, hogy nem büntetőjogi értelemben vett zsarolásról beszélt korábban. Karácsony Gergely a Jelen magazin Jelen való – beszélgetés Benyó Ritával műsorában azonban most elárulta, hogy mivel zsarolta politikai értelemben Gyurcsány Ferenc.


“Én az első nyilatkozatban is azt mondtam, hogy ez egy turbulens időszak, ilyenkor elhangoznak ilyen nyilatkozatok. Zuglóban voltam polgármester, szokva vagyok az ilyen játszmákhoz”


– mondta Karácsony Gergely.

“Ezek a mondatok sokkal keményebbek, nem arról szólnak, hogy megszavazzák- e valamelyik fővárosi cég költségvetési beszámolóját”


– tette hozzá.


Ez vezethetett Karácsony Gergely visszalépéshez?


Kijelentette, “ezekből a fenyegetésekből nem lett semmi”, s amikor arról kérdezték, hogy volt-e olyan jellegű fenyegetés, ami főpolgármesteri pozícióját veszélyeztette volna, azt válaszolta, “igen, például” – írja az ATV.



2021. okt. 21. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Elvesszük a krumplidat.
2021. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy lesz pár széplélek, aki most meglepődik de nem hinném, hogy a többség a szívéhez kap majd. XD Azt senki nem hihette, hogy Gyurcsány egy lovagias úriember vagy ilyesmi.
2021. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tehát Gyurcsány megmondta Karácsonynak, hogy most visszalépsz Gerikém, ha főpolgármester akarsz maradni.

Tehát Karácsonyt Gyurcsány irányítja, ha másképp nem megy, fenyegetéssel.

Kérdés, mit tudhat Fletó Karácsonyról, ha ezt teheti vele?? Még hogy nem az embere??

2021. okt. 21. 14:19
 4/11 Andizsuzsi ***** válasza:
89%
Nekem megütné, ha bármi kiderülne belőle. De ez pont annyi, mint eddig. Bántották, de nem mondja meg, hogy mivel.
2021. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Hú de meglepődtem, ez a politika. Szerinted, ezt csak is Gyurcsány csinálja?? Aki úriembert akar játszani a politikában, pár hét és süllyesztőbe kerül.
2021. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak úgy eszembe jutott, hogy ha Orbán Viktorral kapcsolatban lenne egy ilyen hír, akkor is ilyen lakonikus nyugalommal vennék e tudomásul azt az ellenzéki szavazók??🤔🤔
2021. okt. 21. 14:31
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

"Tehát Gyurcsány megmondta Karácsonynak, hogy most visszalépsz Gerikém, ha főpolgármester akarsz maradni."


Ha ez valóban így lenne, akkor Gyurcsánynak nem lenne érdeke Karácsonyt eltávolítani a főpolgármesteri székéből, sőt. Ezen kívül Gyurcsánynak az lett volna az érdeke, ha mindkét jelölt marad és nem lép vissza senki, mert úgy Klára nyerte volna az előválasztást.

2021. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7# ez is egy logika, de honnan gondolod, hogy Gyurcsány is így gondolta...(?)
2021. okt. 21. 14:43
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
A popcornt bekészítettem, folytassátok!😋
2021. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"de honnan gondolod, hogy Gyurcsány is így gondolta"


A legnagyobb hiba azt gondolni, vagy sugallni, hogy Gyurcsány egy infantilis vénember.

2021. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!