Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez megüti az ellenzéki Összefo...

Ez megüti az ellenzéki Összefogás szavazóinak ingerküszöbét, vagy már ez sem??

Figyelt kérdés

Kiderült, mivel “zsarolta” Gyurcsány Ferenc Karácsony

Karácsony Gergely elárulta, hogy mivel “zsarolta” Gyurcsány Ferenc.


Előzmény:

Karácsony azt állítja, zsaroló SMS-t kapott Gyurcsánytól


A főpolgármester az előválasztás utolsó hetében elejtett egy olyan mondatot, miszerint hosszú a listája azon politikusoknak, akik megpróbálták megzsarolni – az egyik ilyen személy pedig Gyurcsány volt, aki sms-eket küldött neki, melyeket Karácsony állítása szerint archivált.


Később azonban Karácsony kijelentette, nem kívánja nyilvánosságra hozni az üzenetek tartalmát, valamint, hogy nem büntetőjogi értelemben vett zsarolásról beszélt korábban. Karácsony Gergely a Jelen magazin Jelen való – beszélgetés Benyó Ritával műsorában azonban most elárulta, hogy mivel zsarolta politikai értelemben Gyurcsány Ferenc.


“Én az első nyilatkozatban is azt mondtam, hogy ez egy turbulens időszak, ilyenkor elhangoznak ilyen nyilatkozatok. Zuglóban voltam polgármester, szokva vagyok az ilyen játszmákhoz”


– mondta Karácsony Gergely.

“Ezek a mondatok sokkal keményebbek, nem arról szólnak, hogy megszavazzák- e valamelyik fővárosi cég költségvetési beszámolóját”


– tette hozzá.


Ez vezethetett Karácsony Gergely visszalépéshez?


Kijelentette, “ezekből a fenyegetésekből nem lett semmi”, s amikor arról kérdezték, hogy volt-e olyan jellegű fenyegetés, ami főpolgármesteri pozícióját veszélyeztette volna, azt válaszolta, “igen, például” – írja az ATV.



2021. okt. 21. 14:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De megüti, ezért is szavaztuk meg azt, aki nem Gyurcsány embere.

Vagy milyen elképzelés él a fejedben, Klárikát kellett volna választani?

2021. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!