Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem röhej, hogy a Fidesz 12...

Nem röhej, hogy a Fidesz 12 éves uralmának a legnagyobb teljesítménye, a fő ellenségéről, Gyurcsányról készült film, az El*urtuk?

Figyelt kérdés
Mondjuk IMDB-n a film 1/10-es értékelést kapott, szóval lehet ezt is el*úrta a Fidesz, nem csak az ország irányítását.

2021. okt. 21. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, ezek kihoznák egy Nemzeti Kanzultációval, hogy "Igen, jól tettük, hogy elkészült ezen 'műalkotás', mert a társadalom ezt kérte.
2021. okt. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
55%
A magyar filmek évtizedek óta szánalmasan gyengék. Nem a hoolywoodi 1000x-es áron készült sikerfilmekhez kell mérni, aminek már csak a neve, szereplői biztosítják a kasszasikert. Nem kell csodát sem várni a filmtől. A mi szerény körülményeinkhez képest igenis jó film volt
2021. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
81%
Legnagyobb baj, hogy 11 éve nem tudnak megújulni. A múltbéli lejárt dolgokkal fenyegetőznek, amit egyébként két amerikai zs*dó tanácsadó adott neki: márpedig állíts be ellenségképet, többet is akár, és nem veled és az ügyeiddel fognak foglalkozni. Ebből lett gyúcsány, migránsok, soros és brüsszel.
2021. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
81%

#2: "Hányan is dolgoztak 2007-ben?"

Mondjuk, nem én vagyok a világ közepe, de nekem éppen akkor volt munkahelyem, és 2012 óta hol van, hol nincs. Most éppen jó ideje megint nincs.

2021. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
76%

#2: "2010 óta a versenytársakhoz képest jóval jobban teljesítünk mint előtte"


Gyakran járok Kassára, hasonló múltú és nagyságú városban élek, és valahogy nem ezt látom, ha megfigyelem az ottani életszinvonalat, városfejlesztést.

2021. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
En mindig is ugy gondoltam h ezek a Fideszesek vagy meg vannak rakva valami oknal fogva tomenytelen penzzel vagy mindenhova szemellenzovel jarnak. Illetve en is eszrevettem h borzaszto sok egyszeru ember van az orszagban. Ez latszik is az eletszinvonalon es az atlag magyar egeszsegen is.
2021. okt. 22. 09:46
 37/61 anonim ***** válasza:
77%

#26: "10 Adómentes volt a minimálbér te nagyon okos :)"

Akkor elmagyarázom a te szinteden.

Az hogy ADÓmentes nem azt jelenti hogy a bruttó=nettó. Azt jelenti hogy ADÓT nem vonnak belőle, az SZJA-t. Ettől még a többi járulékot vonták.

Veled ellentétben én nem csak bekamuztam egy számot, hanem nettóbér kalkulátorral kiszámoltattam előbb.

Ha már hülye voltál legalább ne tegyél rá még egy lapáttal!

2021. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
82%
Még mindig Gyurcsánytól félnek.
2021. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

#13:

A Britteknél úgy tudom volt már Euró, de visszasírták a Fontjukat, azért váltottak rá vissza. A csehek is a saját valutájuk miatti szeretet miatt nem váltanak Euróra, pedig megtehetnék. A svédeket nem tudom, de bizonyára bevezethetnék, ha akarnák. Magyarország ha akarná sem tudná, mert jelenleg nem felel meg a maastrich-i kritériumoknak. Ez az igazság, nem az, hogy nem érné meg, ez csak szöveg. A szlovákoknak miért érte meg? Nézzünk már szét pl. Kassán, tiszta nyugat-európai feelingje van, nem úgy, mint nálunk a lepukkant vidéki nagyvárosoknak, ahol a belvárosokban csak kínai bazárok váltják egymást a bálásruha boltokkal és a zálogházakkal.

A görögöket hagyjuk, ott nyaraltam, örülnék, ha nálunk olyan fejlett infrastruktúra volna, mint náluk. (Ott még arra is tellik, hogy a távolsági buszokon külön kalaúz legyen, aki jól beszél angolul, és információval szolgál a túristáknak. Hol vagyunk mi ettől?!)

2021. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha megnézzük a Kassa és Miskolc közti különbséget, akkor nyugodtan sírógörcsöt kaphatunk! 2004-ben a szlovákok "épp-hogy" befértek az EU-ba, mára nem csak euróval fizetnek, de úgy is élnek! És még egy rossz hír: Pozsony gazdasága nem Budapestével, nem Béccsel hanem a londonival mérhető...

Igaz, ott nem tolvaj idióták szórakoztak az elmúlt 30 évben!

2021. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!