Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem röhej, hogy a Fidesz 12...

Nem röhej, hogy a Fidesz 12 éves uralmának a legnagyobb teljesítménye, a fő ellenségéről, Gyurcsányról készült film, az El*urtuk?

Figyelt kérdés
Mondjuk IMDB-n a film 1/10-es értékelést kapott, szóval lehet ezt is el*úrta a Fidesz, nem csak az ország irányítását.

2021. okt. 21. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
59%

49-es: miért tenne ilyet Soros?


És mitől álomország Magyarország? A sok hajléktalantól? A rossz egészségügytől? Stb. stb.

2021. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%
Drágaaaa. Irónia, szarkazmus😭
2021. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
81%

Többrétű a probléma. Már alapból gáz, hogy mindenkinek van szavazati joga. Van egy videó, ahol interjúztatnak embereket, hogy kire szavaznak. Egyik ilyen 60 év körüli asszony ilyet szól. "Nekem aztán mindegy, hogy lopnak. Tömjék csak a zsebüket. Én akkor is Orbánra szavazok." WTF? Én mondjuk jó nagy k*csög lennék, ha rajtam múlna. Hát az alapkövetelmény az nálam egy érettségi lenne minimum. Tehát, aki egy ilyen potya dolgot nem képes elérni, annak nincs helye társadalmi döntésekben, hiszen nem fog átlátni sohasem dolgokon. Gazdasági beletekintése meg végképp nincs senkinek. Gazdaságtant is szépen be lehetne vezetni, hogy mit jelent a hitel, tőke, biznisz, számlafizetés, stb, stb. Nagyon levagyunk ám maradva Nyugattól. A másik az pedig a korosztály. Én kb 22-re emelném a minimumot, mert azért gyerekeket sem kéne még engedni szavazni(tapasztalatlanok így szintén nem látnak át dolgokat), a maximum az meg lenne kb 60-65év. Szóval nekem egy félhulla ne akarja már megmondani, hogy milyen jövő kell nekünk(fiataloknak). Majd azt a fiatal generációk szépen eldöntik. Ezzel persze nem bántani akarok embereket, de kéne korlátozás.

A másik hatalmas probléma pedig a mentális egészség helyzete. Minden 4. ember ebben az országban mentális beteg(depresszió, klinikai szorongás, személyiségzavarok, stb). Az, aki még Orbán pártján áll, az vagy kap jó sok pénzt, vagy tényleg mentális beteg és az IQ szint az eléggé elmaradt az átlagtól. Mentális beteg embereket a legkönnyebb manipulálni. Mit gondoltok, hogy miért vannak a gyűlöletkampányok :D ? Hát a magyar népnél rinyálóbb, hisztizőbb, köpködőbb népet én még nem nagyon láttam. Legalábbis nyugaton nem. Állandóan másokat okolunk a saját problémáink miatt. Ezt a sok búvalb*szott ábrázatot kéne eltűntetni a fenébe. Meg nem a múltban kell élni basszus. Hanem a jelenben. Azt a gyönyörű magyar Himnuszt is leválthatnánk valami vidámabbra. Az élet nem rossz és keserűség, hanem az ellenkezője. Minden hozzáállás kérdése. Talán nem kéne teletömni a kölkök fejét ennyi marhasággal, hogy minket mindenki utál és hátbaszúr. A nagy f*szt. Saját magunkat utáljuk. :D K*rvára nem értik az emberek az agy működését, hogy hogyan torzítja el az emberek jellemfejlődését ez a sok f*szság. Pszichológiát, pszichiátriát és az összes többi tudományágat, egészségügyet én az egekbe emelném az stadion építés helyett. Aki meg úgy ítélkezik emberekről, hogy napi 24 órában a pics*ját mereszti otthon, az ne akarja már tudni, hogy mi történik EU-ban, vagy Magyarországon kívül. Szóval számomra poén ez a sok köpködő, akik még az anyanyelvükön kívül más nyelvet nem is ismernek. Ultra gáz. A sok savanyű, gyűlölködő embernek javaslom, hogy menjen ki pl Olaszba, vagy Svédországba és töltsön időt emberek között. Majd, amikor idegenek vigyorognak a pofádba, akkor majd rájössz, hogy talán nem másokban kéne a hibát keresni, hanem saját magunkban.


Más országban ezt a kormányt már rég leváltották volna. Ha nem szép szóval, akkor erőszakosan. A magyar népbe belenevelték a szolgaságot. Ezt használja ki ez a kedves vikibá. Mit csinál a magyar nép? Kimegy egyszer tüntetni és mint akik jól végezték dolgukat, visszaülnek a kanapéra és onnan pofáznak. És akkor csodálkozunk, hogy nincs változás? :D Hát a társadalomban is kéne azért keresni a hibát, mert mindehez két fél kell. Mi is hibásak vagyunk, hogy hagyjuk, hogy Orbán visszaépítse azt, ami ellen harcolt. Kommunizmus 2.0 Aki ezt nem látja, az nem igen járt iskolába, vagy nem figyelt töri órákon.


"A magyar nép benne van egy fazék vízben, ami alá begyújtottak és ahelyett, hogy kiszállna belőle, tűrik, hogy forrjanak."


Na pontosan ezt látja át ez a mostani kormány. A magyarok mentális egészsége a béka segge alatt van. Naponta minimum 6 ember végez magával az országunkban. Erről bezzeg nem zeng ódákat a drága vezírünk. Alkoholizmusban, mentális betegségekben, öngyilkosságban toplistásak vagyunk Európában. Aki ebből nem szűri azt le, hogy a társadalom beteg, arra tényleg nem tudok már mit mondani. Ideje volna felnőni és kinyitni a szemét mindenkinek. Nem pedig álomvilágban élni.

2021. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:

[link]


Utolsó:ajánlom figyelmedbe ezt a videot. Nem hittem a szememnek, de tenykeg ilyen mentalisan serultek, politikahoz nem erto koporsotoltelekek, ciganyok, es kulfoldiek voltak a mai birkameneten. Es ezek szavazhatnak mind...

2021. okt. 24. 00:19
 55/61 anonim ***** válasza:
0%

#54 Te egy ostoba, mocsok senkiházi rasszista büdös bunkó vagy!

Azon a videón egy rakás értelmes ember van akik el tudják mondani mit gondolnak, mit támogatnak. Ha összeszednénk, az elmúlt években ennyi ellenzékit nem lehetett találni a nagy gigamega tüntiken, aki képes lett volna fele ilyen értelmesen elmondani miért is van ott.

Ebből a megjegyzésedből kivilágít alaposan mit is képzeltek ti az elfogadásról, egyenlőségről, véleményszabadságról. Azt, hogy aki nem olyan mint te vagy, nem úgy beszél és nem arra szavaz az lehet köpködni.

Hát, meg is fogjátok érte kapni a "jutalmatokat"! Aztán majd pislogtok mint ma is, hogy jééé, hol vannak az ellenzéki szavazók????

Sehol! Csak az alternatív valóságotokban.

2021. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem akartam végig nézni, mert nagyon cringe és nekem fáj az egész. Remélem, hogy azért a korona ténykedni fog, ha már ekkora tömeg volt(Bocsánat, de muszáj néha gonoszkodni. :D). Annyira örülök, hogy én kimaradtam mindig az ilyen alpári, primitív közegekből. Itt most csak az értelmi szintet értem. Szörnyű. Én szégyellem magam mások helyett.
2021. okt. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
77%

55-ös. Remélem, hogy nem gondolod azt, hogy a fiatalokat érdekli az 56-os forradalom. Szóval kicsit le kéne szállni a Földre. Fiatalok nem támogatják Orbánt, szóval ne aggódj. Azok, akik meg kádár korszakban nőttek fel, azok veszett ügy. Mesélhetnék én órákat pszichológiát, biológiát, orvoslást, de sajnos úgysem érne célba.


Engem sem érdekel a forradalom. Pont ezért írtam, hogy a jelenben kell élni. Nem a gyűlöletet kell állandóan szítani. Unalmas már nagyon. Úgy is bele fog bukni a kormány ebbe. Lesznek ellenzéki szavazók, ne aggódj. Annyi fiatal fog most szavazni, amennyi eddig még sosem. Tudnék én a saját generációmból 50+ ember felsorolni, akik eddig nem mentek szavazni, mert mindegyik egyre ment. Köztük én is. Ideje van korszakváltásnak. De teljes korszakváltásnak. Ha meg nem jön össze a kormányváltás, akkor úgy is tiplizik le minden fiatal. Vagy szépen lesznek tüntetések. Nekem az is megfelel. Ideje volna felfogni, hogy a jövő az a fiataloké, nem pedig az időseké. Itt az ideje felnőni és hagyni kibontakozni a fiatalokat.

2021. okt. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

#57 Annyira hülye vagy hogy azt hiszed aki most 50 éves az nem volt 30 évvel ezelőtt fiatal? Hogy nem mi voltunk a nagy lázadók akiket nem érdekelt az idősek véleménye?

Igen, a jövő a fiataloké. Az a jövő ami MI teremtünk meg a fiataloknak, mert ez a mi felelősségünk. EZÉRT teszünk is róla hogy nektek is legyen jövőtök és ne kelljen átélnetek azt amit mi kénytelenek voltunk a hozzád hasonló ostobák szavazatai miatt 1994-ben, 2002-ben és 2006-ban.

Bármennyire is építitek a magatok mesevilágát minden korcsoportban és társadalmi szegletben a fidesz-kdnp a legtámogatottabb, még így is hogy összeállt a moslék koalíció.

Én a szocializmusba születtem, a nálam idősebbek tettek róla, hogy rendszerváltás legyen és a felnőtt életemet már szabadon élhessem le. Erre a sok olyan hülye mint te visszaszavazta a komcsikat még 3 alkalommal a hatalomba hogy újra meg újra elqrják amihez csak érnek. Most jó fiatalnak lenni, most van lehetőséged, van jövőd. Ha ezekre szavazol akkor megint nem lesz.

2021. okt. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:
59,almodj kiralylany.:)
2021. okt. 24. 01:22
 60/61 anonim ***** válasza:
74%

A pszichológia 50 évvel ezelőtt a béka segge alatt volt. A tudomány nem volt olyan fejlett, mint most. Figyelj, én eltudnám neked egészében mesélni, hogy mi történik az aggyal, amikor traumát él át az ember. Hogyan kell agyat mosni és elhitetni másokkal dolgokat. Ha beszélgetnék veled élőben, akkor arra is rájönnék, hogy milyen kapcsolatod volt a szüleiddel, miért ilyen a gondolkodásod és milyen torzulások vannak a gondolkodásodban, illetve milyen traumákat éltél át. Pontosan megtudnám mondani az okát, mert már ilyen szinten vagyunk. Minden ember egy séma szerint működik. Ezt egy idős ember már nem fogja felfogni, ami teljesen természetes, hiszen máshogy működik már az agya is, illetve fele annyit sem tanult, mint a mostani fiatalok. Azért ég és föld a különbség most a tudásban, mint 50 évvel ezelőtt. Az emberiség 10 év alatt az előző tudásának 100-szorosát tudja. Akkor gondolj bele, hogy már mennyi mindenről nem tudsz és nem értesz. És nem is fogod érteni.


Mondok egy egyszerű bugyuta propaganda manipulációt a te korodból. Azt sulykolták pl az emberek fejébe, hogy az Amerikaik szándékosan elterjesztették nálunk a krumplibogarat, ezzel is gyengítve a gazdaságot. Ha megkérdezed a korosztályodat, akkor 70-80%-ban még mindig ezt hiszik. :D De az már más dolog, hogy már rég a világháborúk előtt is itt voltak nálunk a kedveskék. Csak, hogy értsd a lényeget. !!!Minél többször mondd valaki valamit, anál inkább válik igazzá.(miközben a valóságban ez hazugság). Ez a propaganda.!!! Manipuláció. Buta embereket, akik nem értik, hogy mi van körülöttük, hogyan működik egy ember, mint rendszer, hogyan működik egy gazdaság, azokat szempillantás alatt lehet félrevezetni. Ha, hiszed, ha nem, én is simán tudnék bármely idős embert manipulálni és elhitetni velük olyan hülyeségeke, amelyek teljesen abszurdak. Olyan könnyen meg tudnám őket győzni hazugságokról, hogy én borzadnék bele mások tudatlanságába. Hatalmas szakadék van a mai fiatalok és a te fiatalkori korod között. Más rendszerben élünk teljesen. Semmi közünk egymáshoz valójában. Ezt kb úgy képzeld el, mintha egy másik bolygóról származnánk. Hülyén hangzik, de így van. És nyilván ez lesz majd akkor is, amikor én leszek idős és nem fogom már úgy érteni a dolgokat, mint most. Hidd el, hogy tanultam én elég történelmet és gazdaságot is, hogy átlássak dolgokon. Egy tinédzser többet lát már sokszor, mint egy idős ember.


Azok az emberek, akik gyűlölködnek, nagyon könnyű manipulálni. Ahogy írtam, minden 4. ember itt mentális beteg. Zárásképp leírok egy nagyon fontos mondatot, amit jobb, ha megjegyzel.


"Ha azt mondod egy halnak, hogy hülye vagy, mert nem tudsz fára mászni és ezt sulykolja a környezete is belé, akkor ezt el is fogja hinni magában." Így működik az agyunk. Mindenki olyanná válik, mint amilyen a környezete. Ha depressziós, gyűlölködő, irigykedő emberekkel vagy együtt, akkor te magad is az leszel. Ha pedig vidám, boldog emberekkel vagy együtt, akkor meg az leszel. A viselkedésünket 95%-ban a tudatalattink határozza meg. 7 éves korig alakul ki a tudatalatti. Az összes trauma és hatás, amit a környezet ad(család,társadalom), az megfogja határozni a felnőttkori énedet is. Lehet rajta változtatni tudatosan, de ahhoz át kell látni a saját jellemedet. Hogy miért vagy olyan, amilyen. Miért gondokodsz úgy, ahogy.

Mondok egy másik példát.

Pl. Bélát szülei nem szerették, osztálytársai utálták, bátyja verte, így Bélában kialakul az a nézet, hogy "engem nem lehet szeretni". Ha ezt felnőttkorára is mint alapigazságot fogadja el, akkor nagyon nehezen köt majd kapcsolatokat, ugyanis bárki közeledik felé pozitív szándékkal, ő azt nem fogja észrevenni, hiszen őt nem lehet szeretni. Ilyen embereket láthatsz sokat, akik egyedül élnek macskákkal és kutyákkal. Nehogy azt hidd már, hogy ezeknek nincs oka. Nyilván ez is többrétű és csak egy példa volt.


Arra akartam kilyukadni, hogy szerinted az a kádárkorszaki társadalmi manipuláció, ostobaság, tudatlanság nem hatott ki a szüleidre, vagy rád? Még én is megtapasztaltam a szüleim neveléséből a régebbi butaságokat. Pedig én semmi rosszat nem kaptam, de millió hibát el tudnék mondani, hogy mit k*rtak el bennük például. A saját szüleim múltját ismerem. És nem azért, mert elmesélték, hanem mert átlátom a jellemüket. A komplexusokat, a jellemtorzulásokat, stb. A társadalmunk k*rva beteg, de rettenetesen. Ideje változtatni. A fiatalok tudnak változást hozni, az idősek nem. Egy ember jelleme 30 éves koráig alakul ki kb. Utána már nagyon nehéz változtatni, ahhoz olyan háttér is kell, illetve nyitottság a világra és új dolgokra. Aki begyepesedett felfogású, az sosem fog nyitni. Részemről lezártam az egészet, igazából érdemben sem tudtál semmit érvelni arra, amit mondtál, de nyilván már leszűrted, hogy köztünk ég és föld a különbség. Nem fogunk sosem együtt érteni, mivel én a realitásban élek és azzal foglalkozom, míg mások álomvilágokat kergetnek(lásd: vallások és egyéb népbutító ostobaságok, amikkel Orbán is manipulál véneket, mert sajnos, akik ilyen vallási szektaként nőttek fel otthon és felnőttkorra nem szakadtak ki belőle, azok így jártak.)

2021. okt. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!