Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várod a Békemenetet?

Várod a Békemenetet?

Figyelt kérdés

A Békemenet idei jelmondata: "Soha többé"

Utalván arra, hogy soha többé nem lesz itt Gyurcsány-rezsim, sem a saját képében, sem áljobboldali bábok képében



2021. okt. 22. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Nagyon várom, megyek is!
Nem tudok menni, de figyelemmel fogom követni
16 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Várja a fene. Utálom a fideszt.
2021. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Van olyan akit ez érdekel?Én nem vagyok szűk látókörű de ez qvára nem érdekel
2021. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Az 56 os forradalomhoz mi köze van a fidesznek? Most ők vannak hatalmon, de ugyan arról szól, mintha más lenne hatalmon
2021. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Én olyan BÉKEmenetre szívesen elmennék, ahol a békét hirdetjük. Például azt mondjuk, hogy bár Gyurcsány rosszul vezette az országot, de ő is ember, el kell fogadnunk hogy a politika része. Vagy azt, hogy Brüsszelnek rossz a politikája, ezért szócsaták, uszítás, gyűlölködés helyett folytassunk értelmes párbeszédet a magyarokkal, majd a magyarok és az Eu között, ezzel megoldva a problémákat. Vagy azt, hogy a migránsokat bár nem akarjuk letelepíteni, de tisztességesen, emberségesen bánunk velük, biztosítjuk számukra azokat a minimum körülményeket, amiket a hatóságok vagy az EU előír. Vagy azt, hogy folytassunk érdemi politikát, Orbán álljon ki vitázni a miniszterelnök-jelöltekkel, hogy ne a gyűlölködés, rágalmazás uralja apolitikát, hanem a szakmai párbeszéd.

Na, egy ilyen békemenetre elmennék.

De egy olyanra, ahol tüntetnek, gyűlölködnek és kijelentik hogy ők nem kérnek sem ebből, sem abból, mert ők utálnak mindent, na ahhoz semmi kedvem nincs.

2021. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Én aludni sem tudok, annyira
2021. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 B.112-es ügynök ***** válasza:
85%
Várjuk a végleges beszüntetését.
2021. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem várom, mert ez nem békemenet, hanem idióta kommunista csőcselék pénzherdálása, a semmiért.

Ja, és aztán majd csodálkoznak,hogy a sok kivezényelt nyugdíjas meg pártkatona x%-a elhullik a covidtól.

Idióták gyülekezete, szimplán nem normális aki ott lesz. Csak egy hazaáruló, tolvaj komcsi maffiakormányt támogató csürhe.

2021. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem a békemenetet várom, hanem azt, ahogy majd ~2 héttel utána tömegével kerülnek kórházba és döglenek meg azok, akik elkapták a covidot ott a nagy tömegben :D

Pusztuljanak a hülyék :D

2021. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy várom, - ez is ugyanolyan értelemmel átszőtten fog leketyegni, mint a prájd, aztán haza mennek a világtörténelem menetét jelentősen befolyásoló eseményen való részvételben elfáradt emberek, mint mindig és tenyerüket elégedetten összecsapva cseveghetnek heteken keresztül a semmiről.
2021. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
Én, bár ellenzéki, Volner-párti vagyok, most ott leszek. Meg kell mutatni Brüsszelnek és a hazai baloldalnak, hogy velünk nem lehet felmosni a padlót.
2021. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!