Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Éljünk félelemben a Gyurcsány...

Éljünk félelemben a Gyurcsány visszatérése miatt? Mi az esély arra, hogy teljesen restaurálják a 2010-et?

Figyelt kérdés
Ha kormányváltás esetén sikerülne teljesen restaurálni 2010 előttet, és 2024-ben megint Gyurcsány lenne a miniszterelnök az nem Gyurcsány hibája lenne, hanem a magyar társadalom cselekvőképtelensége. De az előválasztás és a fiatalok szerepe megmutatta azt, hogy nem kérnek se Gyurcsányból, se Orbánból és nem hinném, hogy MZP Medgyessy sorsára jutna. Nem hinném, hogy ezt eltürné a nép. Szerintem ezért nem szabad félni a változástól, mert olyan nincs, hogy egy ember lenne az ellenség, aki minden rosszért felel. Úgy érzem a magyar társadalom pozitív lépéseket tett és nem látok sok esélyt arra, hogy a kormányváltás 2010 előttre repítene vissza. Senki ne féljen ettől! Ne hagyjátok, hogy a propaganda félelemben tartson benneteket!

2021. okt. 23. 08:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én várom hogy vissza jöjjön. Az idő alatt a legnagyobb adósávba estem és még is jobban éltem mint most.
2021. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hetest miért pontozzák le?


Arany igazságot ír!

2021. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#10 Majd áprilisben megtudjuk.
2021. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább attól félek, hogy marad jövőre a Fidesz.
2021. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

#14 Márpedig sajnos maradni fog.


Elég megnézni mennyien vettek részt az aktív szavazó joggal rendelkező polgárok közül az ellenzéki előválasztáson, és miután Péter nyert még nézd meg hányan mondják azt, hogy inkább otthon maradnak.

Még ha belevesszük azokat az ellenzéki szavazókat akik nem vettek részt az előválasztáson akkor is alacsony ez a szám.


Ebből megint közel Fidesz 2/3 lesz. Lehet, hogy most nem lesz meg, de nem marad távol tőle.

2021. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

De mondom, a Fidesz csak addig marad, amíg Orbán él!


Amúgy nekem a 2010 és előtte jobb volt, mert nm éltem magasabb színvonalon, mégis valahogy nyugodtabb volt az ország levegője...

2021. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
J 16-os vagyok. Hozzáteszem, nem azért volt nyugodt az ország levegője, mert Gyurcsány volt, hanem mert nem Orbán volt hatalmon!
2021. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas már a gyurcsányozás.
2021. okt. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!