Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Székelyek tényleg többségükben...

Székelyek tényleg többségükben a Fideszt támogatják?

Figyelt kérdés
Ha ez így van, hogyan fognak elszámolni a lelkiismeretükkel? Hogyan lesz képes nekik megbocsátani az anyaországi magyarság? Erről mit gondolnak azok a székelyek, akiknek már felnyilt a szemük, és azok a magyarok, akik szeretettel gondolnak a székelyekre, még ezzel a bűnükkel együtt is?

2021. okt. 23. 09:47
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
34%
Nem lett volna szabad szavazati jogot adni nekik. Nem itt élnek magyarországon, nem itt fizetnek adót. Nehogy már egy erdélyi magyar döntsön a sorsom felől, akinek teljesen mindegy, hogy itt mi van.
2021. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem, hogy más országban élő emberek miért szavazhatnak, az itteni választásokon akikor a dolgokra csak nagyon korlátozott módon látnak rá és a döntés következményeit sem fogják érzékelni soha. Ezzel az erővel mi meg szavazhatnánk a román választásokon.
2021. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
71%

" Nem itt élnek magyarországon, nem itt fizetnek adót."


Nem attól függ a szavazati jog, hogy ki él itt, és hogy hol fizet, ha egyáltalán fizet adót.


Az a 200 ezer listás szavazat ér egy darab mandátumot. Nem ott mosta fel a padlót a fidesz a baloldallal, hanem az egyéni körzetekben.

2021. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
78%

Én speciel egyiket se támogatom, de ha valami miatt választani kéne, akkor a Fideszt választanám.

S hogy miért? Mert az nem csak a Magyarországon élő magyarokkal foglalkozik, mint a másik.


Amúgy Orbánt mémekből ismertem meg annő tiniként, szóval ennyire érdekel a politika. Az itteni helytetekkel is csak annyira vagyok tisztában, hogy tudom milyen az RMDSZ logó...

2021. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
75%
Hét a székelyekkel szemben szerintem inkább te vagy itt az, akinek el kell számolnia lelkiismeretével. És én nem is bocsátok meg neked.
2021. okt. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
14%
11-12. Egyet értek veletek! Semmi dolguk nincs az itteni politikával! Ez pontosan az az eset, amikor beleavatkoznak más ország belpolitikájába!
2021. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
76%

A szavazati jog jár az állampolgársággal, teljesen független a lakhelytől.


Ha az adózási képességekről beszéljünk, akkor a baloldal kedvenc kisebbsége sem adózik,mégis szavazhatnak.Upsz vagy ez rasszizmus?:D



A határon túli magyarok ezerszer magyarabbak, mint egy magyarországi baloldali állampolgár.

2021. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
7%

9

Minek szavaznának egyáltalán? Nem itt élnek, nem itt fizetnek adót. Aki a nem ad be az ne akarjon kivenni se a rendszerből, pláne ne akarja eldönteni hogy milyen rendszer legyen. Amelyik külföldi szavazik azt emberszámba se tudom venni.

2021. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
90%

állampolgári jog szavazni

ha megszerzed az osztrák állampolgárságot, akkor szavazhatsz ausztriában is, és senki nem mondhatja, hogy ha magyarországon élsz akkor ne szóljál bele

2021. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg. A székelyek nem hülyék.
2021. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!