Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Origó egy propaganda...

Az Origó egy propaganda szennyoldal?

Figyelt kérdés
Már nekem kínos az Origón menő folyamatos gyurcsányozás, konkrétan mintha ő maga lenne a sátán.

2021. okt. 24. 02:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

19-es, az hogy kormánykritika is van náluk, attól még lehet egy médium semleges. Nem közpénzből és propagandacélokra vannak fenntartva, mint a Fidesz hazugsággyárai. Mellesleg nézd meg a nemzetközi jelentés a magyar sajtószabadság változásáról az elmúlt évtized alatt. 2010-ben még normál európai szinten voltunk, mert az akkori médiumok nem a kormány seggnyalói voltak, manapság viszont már média nagy része, a közszolgálati csatornák zöme, szinte az összes rádiócsatorna, az összes megyei napilap hazudik és az afrikai Sierra Leonéval egy szinten, Albánia segge alatt vagyunk. Még ott is kedvezőbb a helyzet ilyen téren.

[link]

2021. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

2021 [link]


2013 [link]

2021. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
12%

igazad van 21-es rosszul fogalmaztam. tényleg van pár ilyen portál viszont ezekből van a legkevesebb. csak két véglet van szinte. a kormánypárti és az ellenzéki olyan nagyon kevés van ami semleges teljesen és mindkét oldalról ír. pl. az atv igen semlegesnek mondott viszont azt mindenki beláthatja h ellenzéki de semlegesnek mondja magát. ugyan nem ellenzéki pénzből van hanem magán szóval minden joga megvan ehhez csak akk ne mondja h semleges.am amint más a véleményem már hülye vagyok? :)

UI. az mszp-szdsz kormány alatt ugyanez sőt még volt és ezt több akkori baloldali szavazó mondja nem csak én

2021. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Az 1990-es évekről nincsenek adataim, hogy milyen volt a helyzet, de ez már nem is érdekes. A mában élünk és sajtószabadság terén egyre inkább elnyomás volt 2010 óta. Sajna az RSF oldalán 2010 már nem jön be, de akkor 25.-ek voltunk a világon, 2013-ban meg már 56. helyen álltunk. A sajtószabadság rossz helyzete egyébként a 2020-as brüsszeli jogállamisági jelentésben is benne volt, a magas állami korrupció, meg egyebek mellett.
2021. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja, most megnéztem, az MSZP-SZDSZ kormány az a Medgyessy-kormány volt.

Na, az RSF alapján 2002-ben Magyarország a 24. helyen végzett,

2010-ben a 25.,

míg 2021-ben a 92. helyezett lett.

Szóval hülyeséget írtál 23-as. Valszi valami kormányhazugságot hittél el, amikkel tele van a média.

Ha nem lennénk az EU-ban, akkor Viktor király már diktatúrát valósított volna meg.

2021. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az. Ahogy a KESMA médiába beszippantott összes hulladék is. Lásd, helyi portálok: Nol, Kemma, Feol, Teol, Zaol és társai.
2021. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!