Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság csak a választások...

Manapság csak a választások miatt lett relevanciája a 2006-os eseményeknek?

Figyelt kérdés

Évekig a kutyát nem érdekelte, hogy kinek a parancsára kik törtek be, kik sérültek meg a TV székháznál. Erre jön most a Fidesz egy ZS kategóriás, IMDB 1,2-es értékelésű filmmel, ami ráadásul fikció, és ahogy hallottam még gyurcsány sincs benne. Őszintén, kit érdekel, hogy mi volt a múltban? Miért nem arra fókuszálunk, hogy mi van a jelenben, hogy van egy diszfunkcionális oktatásunk, omladozó egészségügyünk, a fitalk tízezrével vándolorlnak el, mert ugyanezért a tudásért kb már bárhol jobban megfizetik őket mint itthon?


Tudom, lehet mondani, Gyurcsány még mindig ott van a politikában, ez tény. Viszont azt a fideszesek nem gondolják, hogy 15 év alatt mekkora Pál-forduláson mentek át a pártok? Pár éve a Jobbik egy neonáci párt volt, mára már kb ott tartanak, hogy a melegházasságot is engedélyeznék. A Fidesz demokrataként indult ismét 2010-ben, akkor én is rájuk szavaztam, most meg minden csak nem egy demokrata, kb a Kádár-korszakra hajazó rendszert hozott létre nagyon taktikusan az elmúlt években. Miért hiszik sokan azt, hogy csak azért mert Gyurcsány benne van a politikában, ugyanaz lesz majd a helyzet az ellenzék győzelme esetén, mint 2010 előtt? Ennyire sötétek az emberek, hogy bele se gondolnak, teljesen más a világ 2021-ben, mint 11 éve?



2021. okt. 24. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

"Az ilyen emberek hol voltak a tortenelem orakon? Nagyszulei hol voltak '56-ban? (valoszinu AVOsok voltak)? Szulei hol voltak 2006-ban (valoszinu lovoldozo rendorok voltak)? Es most kik ezek a hulyegyerekek? :)))"



Na ez a hsz tökéletesen megmutatja hogy mi az elképzelése a világról a fidesztálib 1 bites agynak.

2021. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9:

Sok igazságod van, de valahol megértem a rendőröket is. Tizenhat évvel vagyunk túl a rendszerváltáson, ami alatt értsd: megszűnt az állami tulajdon, a szocializmus és a kommunista párt egyeduralma.

A munkásőrséget föloszlatták, a rendőrséget nem. Aki nem ment szolgálati nyugdíjba, az másodszor(!) tette le esküjét. Az első esküje a munkás-paraszt hatalomnak és az MSZMP-nek szólt. Sok volt bennük a régi beidegződésekből. Nem régen még "előállították" a tüntetőket, fogdába zárták őket, olykor kiosztottak nekik csendőrpofonokat is. Most meg, 2006-ban, itt ez a tüntető tömeg. Már a második esküjük az érvényes, hogy megvédik a köztársaságot. Tömegoszlatáshoz vezénylik őket a másodesküs parancsnokok. "Előrelátásból", nehogy elveszítsék az azonosításukra alkalmas jelvényüket, leszedetik ruhájukról. És gumilövedékes fejtalálat csak célzottan lehetséges ...

2021. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A fidesz 2010 óta nem írt választási programot, elég ha Gyurcsánnyal riogatnak, mert a sok hülye ennek bedől. Az elmúlt években sikeresen megállítottunk egy rakás nem létező veszélyt. A migránsokat, aztán Sorost, aztán Brüsszelt, nemrég Karácsonyt, aztán Gyurcsányt is. Most jött MZP. Egyáltalán semmi relevanciája nincs már az őszödi beszédnek, egyszerűen OV hülyének nézi az embereket, és hát eddig bevált, mert tényleg hülyék.
2021. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!