Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznátok a 2022-es...

Kire szavaznátok a 2022-es országgyűlési választásokon?

Figyelt kérdés
Természetesen a listás szavazásra vagyok kíváncsi.

2021. okt. 24. 17:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
80%
Ellenzéki összefogás.
2021. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
65%

"2 ostoba leszavazza az egy normálist."


teljesen igaz, hisz így nyert a fidesz 3szor egymás után.

2022. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
6%
Az ellenzéki összefosásra,ha ők nyernek akkor legalább szétkurrantják az országot kb 2 perc alatt, majd itt is lesz áramszünet, gázhiány meg minden jóság pont mint az egykori németek által lakott országban, tudjátok ahol már némettel utcán nem igazán találkozik az ember.
2022. jan. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
67%
Hajrá ellenzek, ahogy Tolvaj Vitya mondta "ha kell az ördöggel is össze kell fogni"
2022. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen az Ellenzéki Összefogásra. A Fidesz már elég kárt csinált. Persze nem azt mondom, hogy a másik opció jó, mert sajnos nem. De ha már rossz, akkor a kisebbik rossz legyen az, nem? A mostani kormányzás csak a felső középosztálynak meg a gazdagoknak éri meg. A többi, aki rájuk szavaz, szimplán buta és megvezetett. Ismét elmondom, nem kánaánt várok emezektől sem (Magyarország még pár évszázadnyira van attól), de legalább megszűnne ez a folyamatos uszítgatás. Az más kérdés, hogy annyi minden került már NER-kézre, hogy még ellenzékből is könnyen tudnának manipulálni, de biztos van rá valami jogi megoldás, hogy ne tudjanak túl sok dologba beleszólni. Én azt vettem észre, hogy az ország nagyobbik része apatikus a politika iránt, ami abszolút érthető, de ha jót (kevésbé rosszat) akartok magatoknak, akkor fogjátok magatokat április 3-án és leszavaztok az Összefogásra. Nem tudom, nekem nem kell Huxit. Meg is döglene az ország.
2022. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
13%
Fideszre mert nimcs jobb!
2022. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
84%
Ellenzék.
2022. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
67%

Igaz magyar nem szavaz Putyin pincsijére, Orbán Viktorra!

Európa kell, nem Oroszország!

Csak az Egységben Magyarország lehet a nyerő!

2022. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
24%

Az Ellenzéki Összefosás a nyerő! Kamu Geri lehet két év múlva az új miniszterelnök, hat sofőrrel és hét tolmáccsal a mi pénzünkből, amikor MZP átadja neki a stafétát, ahogy megbeszélték. Az Elkúrtuk Gyurcsány Feri pedig majd krákog mögöttük, ha nem tudják mit is kellene mondani a nyilvánosság előtt. Kamu Geri diplomátlanul azért is lenne jó miniszterelnöknek majd, mert egyrész ilyen diplomátlan hazudozó szélhámos kamuzós miniszterelnökünk eddig még nem volt, másodszor pedig akkor minden autópályából bicikli utat csinálna!

Az Ellenzéki Összefosás azért is jó lesz, mert akkor gyermekeink nem csak ezt az unalmas és konzervatív ódon apa-anya családmodellt ismerhetik meg az óvodában, hanem a "két apukám van", "fiú vagyok, de lány leszek" témákban is rendkívül hasznos ismeretekkel fogják őket okítani.

A budapesti Városháza eladásból származó pénz-visszaosztás pedig csökkenti majd a tucatnyi miniszterelnök-helyettes és főpolgármester-helyettes pénzéhségét, visszavetve ezzel a korrupciót.

Hajrá Összefosás! Mindent bele!

2022. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
72%
29 - Miért nem képzed magad egy kicsit?! Szörnyű lehet neked ilyen szellemi nihilben tengődnöd! A Fidesz kicsit többet költhetne a droidjainak a képzésére, mert ez így nagyon égő!!!
2022. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!