Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 23-ikai Fidesz-nagygyűlésen...

A 23-ikai Fidesz-nagygyűlésen miért csak olyan felvételeket mutattak a kivetítőn 2006-ból, ahol rendőri erőszak volt, erőszakos tüntetőt pedig még véletlenül sem?

Figyelt kérdés
Nem félnek attól, hogy így sok fiatal tévesen egyoldalú képet alakít ki magában az eseményekről?

2021. okt. 25. 03:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt abban a csőcselékben baloldali, fideszes és jobbikos is (amúgy jobbikos lennék én is, de ezt a nyílt erőszakot nem támogattam akkoriban sem).


Jobbikos ismerősöm is ment az árpádsávos zászlóval a hátán, 2006-ba fel Pestre, nagyon feszült volt a levegő, és a fideszesek voltak, akik bőszítették a népet! (Engem is elmondtak mindenféle gyávának, hogy nem megyek)

2021. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!