Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mész az újpesti önkormányzat...

Mész az újpesti önkormányzat előtti tüntetésre pénteken 17 órakor?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 17:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hol látsz itt egy szót is a tüntetésről?

[link]

Mondom, hogy újpesti polgárok szervezik, nem Wintermantelék.

2021. okt. 25. 18:15
 12/18 anonim ***** válasza:
2021. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%

"Többek között a sajtószabadságért: hogy a helyi újságban és televízióban azonos terjedelemben kapjon helyet valamennyi újpesti közéleti szereplő."


A fideszes önkormányzatoknál ez nem probléma?

2021. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12-es, egy közvetlen link kéne olyan íráshoz, amit ellenzékiek írtak és megjelenhetett ezen az oldalon. Van?
2021. okt. 25. 18:25
 15/18 A kérdező kommentje:

"A fideszes önkormányzatoknál ez nem probléma?"

De igen, azt már tudjuk, hogy ott dúl a diktatúra. De most, hogy már évek óta balos az újpesti önkormányzat, hogy lehet, hogy ugyanaz a helyzet, mint a Fidesznél, csak előző előjellel?

2021. okt. 25. 18:26
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol hirdették meg ezt a tüntetést? Mert a hivatalos újpesti oldalakon nincs sehol. Újpest régi hivatalos weboldala az előző városvezetés kezében maradt, az új városvezetést nem engedték hozzáférni, mikor át kellett volna adni, emiatt készült az új hivatalos weboldal. Én is követtem egy darabig a régit is, hogy mindkét oldalról követhessem az eseményeket, de annyi hazugsággal próbálták bemocskolni az új városvezetést, miközben én amúgy teljesen mást tapasztaltam újpesti lakosként, hogy már tájékozódási célból sem követem. Ha te még ott tájékozódsz, azokat a híreket kezeld fenntartásokkal, mert erősen torzítják a valóságot.
2021. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"Hol hirdették meg ezt a tüntetést? Mert a hivatalos újpesti oldalakon nincs sehol."

E-mailben terjed. Miért kellene megjelennie hivatalos újpesti oldalakon is, ha egyszerűen csak újpesti polgárok szervezik? Manapság így szokás szervezkedni: főleg facebookon, de ha levlistákon, akkor azokhoz is könnyebben eljut, akik nem használják a facét.

2021. okt. 26. 10:20
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam róla hírt, pedig több éve újpesti lakos vagyok.
2021. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!