Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány lélegeztetőgép volt...

Hány lélegeztetőgép volt mielőtt Orbánék vásároltak 16800 darabot?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 22:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
52%

17#


Ha ilyen sokan elhunynak közülük. Akkor nem jól vannak betanítva a lélegeztő kezelésére az orvosok.

Az osztrákoknál csak 30% hal meg.

2021. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
30%

Oke, ha nekem vagy valamelyik rokonomnak ne adj isten lélegeztetőgépre lenne szüksége, én a szakképzett egészségügyi dolgozót választom. A piros pacsizoknak szívesen atadom a betanitott munkást.🤦

🤘

2021. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
36%

Jól elszúrtam a 12-est, a linket nem sikerült betennem amit akartam és így értelmetlen.

Na akkor hátha másodszorra sikerül:

#11 Honnan veszed, hogy létszámstop lenne?

Ez van egy kórház saját honlapján, diplomás ápolót és szakápolót is keresnek. Most.

[link]

2021. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
30%

#13


Látod a piros pacsizókat? Itt tartunk. Hagyjad.

Kb olyan ez mint "sajtreszelővel r€jszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas.".

Nagyon sok itt az aluliskolázott és/vagy izompólós kölyök két dinnyével a hóna alatt.

Teljesen ,totálisan mindegy, hogy mi a szakmád, hogy mit mondasz. Majd ők jobban tudják. Itt mindenkinek ez a szakmája. Meg ezt sem tudtad? Hol voltál eddig, a Marson? Te mint egészségügyi dolgozó már megbocsass, de itt egy hülye vagy, akit meg le is fizettek. Majd ők megoldják maguknak az egészségügyi problémáikat. Ők jobban tudják mint te. Mit képzelsz magadról?! Ők sikeresen végeztek a youtube orvosi akadémián, és különben is, a haverok két sör között majd eldöntik mi a teendő szívinfarktus, veseleállás, tüdőgyulladás, keringés összeomlás,...

esetén. Csak egy két olló és máris mehet a konyhaasztalra a műteni való. Hipp-hopp kész is. Máris jöhet a közben elkészült pörkölt.


Nem tudom minek vagytok ti, és minek tanultok feleslegesen évekig. El nem tudom képzelni.

Meg én is simán kikaptam magamnak a vakbelemet. Anyuci meg sütőlapáttal hozta vissza aput az infarktusból...



(Hidd el, nem érdemes. Idopazarlas. Hacsak nem nagyon unatkozol vagy jókat akarsz röhögni. Üdv, egy vegyész. )

2021. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
79%

22#


Nem választhatsz, mert nincs.

2021. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
73%
Pontosabban, választhatod a gyorstalpalon átképzett mérnököt, aki munkájával felszabadítja az orvost a többi beteg számára, vagy választhatod inkább a fulladásos halált, persze valójában neked már nem lesz döntési lehetőséged.
2021. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
62%

Latom az iróniával sikerült feldobnom a magas labdát pár IQ bajnoknál. Kíváncsi lennék a sok infantilis pirospacsizó korára és kepzettsegere..

Szánalmasan hülyék vagytok.

2021. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

#20: 6 év után általános orvos lesz belőle, nem "gépkezelő". És még akkor sem fog érteni a lélegeztetéshez, mert az intenzív osztályos orvosi feladat.

#21: köszönjük a szakmai véleményt, majd a következő konferencián felvetjük ezt a problémakört. Zseniális gondolat, hogy ez eddig hogy nem jutott az eszünkbe?

2021. nov. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
33%
#24: hát igen, lassan már az a baj, hogy létezek. De én szívesen átadom a stafétabotot bárkinek, nem esik jól az a szkafander
2021. nov. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
59%

#29


Elhiszem. Kar, hogy nem lehet kiszurni oket. Es hagyni hagy oldjak meg a gondjaikat, amikor betegek lesznek. Ha ugysem biznak az orvosokban...🤷

Lenne nagy siras-rivas..de megerdemelnek.

Olyan ez mint a kukas auto, meg az azon dolgozo emberek. Csak akkor jonnenek ra, milyen nagyon szukseg van rajuk, a munkajukra, amikor beintenek es mindent elborit a szemet, a rothadas buze, a csotanyok es patkanyok.

Sok ember csak a sajat karan tanul. Csak addig nagy a szaja amig kap levegot es nem faj semmi.

2021. nov. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!