Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány lélegeztetőgép volt...

Hány lélegeztetőgép volt mielőtt Orbánék vásároltak 16800 darabot?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 22:17
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
A lényegre válaszolna valaki?
2021. nov. 7. 13:37
 32/34 anonim ***** válasza:
42%
Válaszoltunk még az elején.
2021. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Feketeruhasember ***** válasza:
72%

Mekkora sötétség van itt egyesek fejébe te jó isten.

És azokat pontozzák le akik pedig a "frankót" írják.


Én évekig dolgoztam egészségügyben. Műtőssegéd voltam és később röntgen asszisztens. Nem vagyok orvos de mellettük dolgoztam.

Elhihetitek hogy ez nem úgy megy hogy lebaxnak ide a repülőgépről 16800 lélegeztetőgépet és minden meg van oldva. Aki már megtanulta az egyik gép kezelését az nem jelenti hogy a másikat is automatikusan tudna foglya. Akár egy orvosról is van szó. Nem azért mert hülye, hanem mert más..ha valami új eszköz van sokszor kell segíteni, megmutatniuk egymásnak hogy mit merre találnak a gépeken. Emberéletekről van szó ez nem olyan mint amikor veszel egy telefont és nem tudod rajta azonnal beállítási a csengőhangot, ledobod a kanapéra amíg átbogarászod a használati utasítást. Ezekhez a gépekhez oktatásra van szükség és személyzetre ahhoz hogy biztosan tudja kezelni mindenki. Amikor akár csak egy kórházi belső informatikai hálózatot cserélnek az is galibát tud okozni.

2021. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
70%

#33


Hagyjad. Felesleges.

2021. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!