Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok az alábbi magyar...

Támogatnátok az alábbi magyar őstörténet hivatalossá tételét, és terjesztését mind belföldön az emberek ösztönzése érdekében, és külföldön, a magyarság nagyságának hírdetése érdekében? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

12.000 évvel ezelőtt a Jégkorszakban az emberiség nagyrésze még vadászó-gyűjtögető életmódot élt, de nem a magyarok!


Már évezredekkel korábban felfedezték a mágiát, ezért I.e. 12.000-re csodás repülő városokban laktak, amik a bolygó jeges síkságai felett lebegtek, fővárosuk a mai Alföld felett volt.


Magitechnológiájuk túlszárnyalta a mai életszínvonalat, filozófiájuk, tudásuk túlmutatott minden mai civilizációén.


Selyemtalárokban jártak, és gazdagon díszített termekben, szobákban éltek melyek a későbbi Barokk és Azték indián építészet keverékére hasonlítottak.


Tökéletes egészségnek örvendtek, azt ettek amit csak akartak, és azzal szórakoztak, amivel csak akartak, sosem kellett fázniuk, vagy nélkülözniük.


De egy katasztrófa miatt, ami mágikus erőforrásukat sújtotta lezuhantak és megsemmisültek városaik. Utolsó erejükből elraktározták az összes haszonnövény magját, innen a nevünk Magyar - Mag Ura, és megtanították a legígéretesebb népnek, a Közel-Keleten élő Natúfiaiaknak, a sumérok őseinek a földművelést.


A túlélők az Urál lankáihoz telepedtek le, később innen vándoroltak újra, genetikai memóriák alapján a Kárpát-medencébe, őshazájukba.



#magyar #mágia #őskor #őstörténet #Mag Ura #magitechnológia
2021. okt. 26. 01:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
77%

#9 most már biztos hogy őseinknek vulkáni tanácsadójuk nem volt, mert ez teljesen logikátlan


szerintem kolonizálni akartuk a bolygót, de jó magyarosan elcsesztük

2021. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
69%

#20

"A Balatonban való hit az ezotérikus. Ugyanolyan, mint ha valaki gyíkemberekben, chemtrailben hinne."

Aztán mióta? Az mióta ezotéria, hogy elhiszed-e egy valós víztömeg létezését? A gyíkemberek meg chemtrail még mindig összeesküvés elméletek, mint a Balaton tagadás is. Ha nem tudod az Ezotéria szó jelentését akkor legalább ne mondj butaságot, itt GyK-n csak összevonták az összeesküvés elméletesekkel ok nélkül.

2021. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%
Balaton tagadás? ez vmi trollkodás?
2021. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%

#23

A Balaton tagadása inkább IQ hiány. :)

2021. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
24%

22:

Sajnos egyre több a Balaton hívő. Akik egy butaságot elhisznek, azok hajlamosak a többire is.

2021. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
24%

#25

Egy létező tóban mit nem lehet elhinni? XD

Ember...

2021. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
77%

#25 mondom hogy trollkodás :D

hiszen voltam már magában a Balatoban is. vagy a vizet is csak haluztam?

2021. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
69%

#27

Igaz én a #24-es vagyok, de szerintem a #25-ös valami IQ hiányban szenvedhet ha tényleg elhiszi amit leírt. Vagy csak szimplán bugris.

2021. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez az egész Balaton tagadás a lapos föld kifigurázása
2021. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
100%

#29

Vagy annak magyar származású ükunokája. :D

2021. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!