Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok az alábbi magyar...

Támogatnátok az alábbi magyar őstörténet hivatalossá tételét, és terjesztését mind belföldön az emberek ösztönzése érdekében, és külföldön, a magyarság nagyságának hírdetése érdekében? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

12.000 évvel ezelőtt a Jégkorszakban az emberiség nagyrésze még vadászó-gyűjtögető életmódot élt, de nem a magyarok!


Már évezredekkel korábban felfedezték a mágiát, ezért I.e. 12.000-re csodás repülő városokban laktak, amik a bolygó jeges síkságai felett lebegtek, fővárosuk a mai Alföld felett volt.


Magitechnológiájuk túlszárnyalta a mai életszínvonalat, filozófiájuk, tudásuk túlmutatott minden mai civilizációén.


Selyemtalárokban jártak, és gazdagon díszített termekben, szobákban éltek melyek a későbbi Barokk és Azték indián építészet keverékére hasonlítottak.


Tökéletes egészségnek örvendtek, azt ettek amit csak akartak, és azzal szórakoztak, amivel csak akartak, sosem kellett fázniuk, vagy nélkülözniük.


De egy katasztrófa miatt, ami mágikus erőforrásukat sújtotta lezuhantak és megsemmisültek városaik. Utolsó erejükből elraktározták az összes haszonnövény magját, innen a nevünk Magyar - Mag Ura, és megtanították a legígéretesebb népnek, a Közel-Keleten élő Natúfiaiaknak, a sumérok őseinek a földművelést.


A túlélők az Urál lankáihoz telepedtek le, később innen vándoroltak újra, genetikai memóriák alapján a Kárpát-medencébe, őshazájukba.



#magyar #mágia #őskor #őstörténet #Mag Ura #magitechnológia
2021. okt. 26. 01:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%

#60

"Hozz megdönthetetlen bizonyítékot a spagettiszörny letezése ellen. Én láttam, sőt pacsiztam is vele."

Azért egy tó és egy szörny között nem kicsi a különbség... Plusz még mindig nem hoztál megdönthetetlen(nek tűnő) bizonyítékot a saját álláspontodra gyöngyvirágom.

2021. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
33%

57:

"És ebben hol van az érved a NEM LÉTEZÉSE mellett? Mivel itt legfeljebb azt bizonygatod, hogy bányamunkálatoknak hála keletkezett, tehát a LÉTEZÉSÉT. :)"


Te érveltél valaminek a létezése meleltt. Én meg cafoltam azt az érvet, hogy az, hogy google mapsen és offline térképeken rajta van, az bármit is bizonyítana.


Ezt kérlek meséld már el az ott "nyaralók ezreinek meg a part menti standoknak. X'D"


Ilyet én is tudok állítani az atlantisi aranypartról. És mint írtma, nekünk is van nyaralónk arrafelé, tehat első kézből is látom a valóságot.


"Attól mert te nem látod attól még ott van és létezik. Például a vírusokat/baktériumokat és atomokat se látod. Még is léteznek. :)"


"Apró" különbség, hogy azokat bizonyítottak, te meg csak azt hajtogatod, hogy tényt tagadod.


"Meg példának én például még nem láttam élőben az amerikai kontinenst [csak térképen] mégis tudom, hogy ott van és létezik."


Ja, csak az, hogy rajta van a térképen, ott sem elégséges bizonyíték. Van ra bizonyíték, de a Balaton esetben eddig nem hivatkoztál bizonyítékra.


"Miért is enyém a 'kényszer'? Azt hiszed neked nem kell a saját állításodat megérvelned?"


Te állítod valaminek a létezését. Neked kellene alátámasztanod. Ez olyan, mint ha tőled várnám el, hogy bizonyítsd a spagetriszörny létezését.


"Azt meg mond már el, hogy a 'troll' jelző mióta személyeskedés.


Ok, de te fogyatékosoztál is, pedig többször is szépen kértelek, hogy vegyél vissza.


"kényszer... Mondjuk te állítasz olyat ami a valós tényeknek ellentmond, így neked kéne bizonyítani az állításodat és nem nekem aki a tények mellett áll."


Amíg nem bizonyítod, nem valós tén,ek, hanem legfeljebb a véleményed vagy hited. Aki valaminek a létezését vallja, annak kell ezt alátámasztania. Valaminek a nem létezését lehetetlen 100%-os megbízhatósaggal bizonyítani, a létezését viszont könnyű, ha valóban létezik, mivel egyetlen bizonyíték tagadja a nem létezését.


"De ebből is látszik, hogy nem tudod megérvelni rendesen a saját álláspontodat."


Ebbő laz latszik, hogy még mindig nem érted, hogy logikai önellentmondás az, hogy szerinted azért nem kell bizonyítanod valamit, mert tény. Pont fordítva működnek a dolgok, ami tény, az attól tény, hogy bizonyított.


"És az nem számít érvnek, hogy egy teljesen másik országban lévő dolgot hozol fel. Mivel nem arról a dologról van szó"


Abban a kontextusban hoztam fel más orszagban lévő dolgokat, hogy amiket írtál a Balatonról, azok más, létező és nem létező dolgokra is igazak, és nem igazolják a létezését vagy nem létezését. Ezen kontextusban ezek érvek.


"1: Miért is nekem kéne komoly érveket felhozni amikor te állítasz olyat ami érvelést kíván?"


Még mindig te allítod valaminek a létezését. Ez kívan érvelést.



"2: Azt kétlem, hogy egy Balaton tagadó bármiben is tudna komoly lenni. Legalább is én biztos nem vennélek komolyan más témában se, pláne az eddigiek után."


Én meg téged nem vennélek komolyan semmilyen más témaban sem. Gondolom lapos földben is hiszel. Vagy valami más konteóban. Nem az a lényeg, hogy miben vitatkozunk, hanem hogy hogyna érvelsz, és ebben bizony megbuktál. Olyan allítasok, hogy minek érveljél tények mellett. A tények fogalmával sem vagy tisztában.


"Na de most már tényleg hozz valami megdönthetetlen bizonyítékot is A BALATON ELLEN, ÉS NEM VALAMI TELJESEN MÁSIK DOLOG ELLEN"


Ja, hogy nem tudod tényekkel igazolni a Balaton létezését, és most bedurciztál.


Pedig az előbb azt írtad, hogy abbahagyod. Ehhez képest nem hagyod abba, vitatkozo legy fogyatékossal, csak hogy igazad legyen. Beteg vagy.

2021. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%

"Ebbő laz latszik, hogy még mindig nem érted, hogy logikai önellentmondás az, hogy szerinted azért nem kell bizonyítanod valamit, mert tény. Pont fordítva működnek a dolgok, ami tény, az attól tény, hogy bizonyított."

Bizonyított, tehát már előttem sokan másik bizonyították. Szóval most rajtad a sor gyöngyvirágom.


"Ja, hogy nem tudod tényekkel igazolni a Balaton létezését, és most bedurciztál.


Pedig az előbb azt írtad, hogy abbahagyod. Ehhez képest nem hagyod abba, vitatkozo legy fogyatékossal, csak hogy igazad legyen. Beteg vagy."

Ha már ennyire mondogatod, hogy az én kényszerem/kötelességem az igazolás akkor hagy várjam már el én is tőled a te állításod igazolását ember. :'D

Arról meg nem tehetek ha jót szórakozom a megszólalásaidon ahol te magad se mutogatsz érveket csak követeled mástól. Klasszikus összeesküvés elméletes kölök. Talán nem adtak elég házit az őszi szünetre?... És ez se személyeskedés, csak egy megállapítás.

2021. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!