Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy az ellenzéki pártok ismét járványügyi szigorításokat követelnek?

Figyelt kérdés

[link]


Ez nettó politikai öngyilkosság szerintem, az ellenzéki szavazók túlnyomó része szintén hallani sem akar erről. Mindenki visszatért már a normális élethez.



2021. okt. 27. 18:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

#10 Nem ott tartunk. Most vannak védőoltások.

Hidd el nekem ég és föld a kettő, most éltük túl a párommal a betegséget, nem volt egy lakodalmas menet.

2021. okt. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

"járványügyi szigorítások"

Úgy mint:

1. Viseljünk maszkot.

2. Ingyenes tesztelés szélesebb körben.

3. Az idétlen, több nap átfutási idejű oltási regisztrálás eltörlése.

Egytől egyig értelmes követelések. Egy normális országban a kormány már rég belebukott volna abba, amit itt járványügyi védekezésnek csúfolnak.

2021. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%

Amúgy télen mi a bajotok a maszkviseléssel? Egyrészt jó pofamelegítő hatása van másrészt a zsúfolt buszon nem kell másokat szagolni (ffp2 esetén persze)


Csak a kötelező közterületit vissza ne merjék hozni.

2021. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

Egyeseket képtelenség ravezetni a logikus gondolkodásra.

Egy másik kérdésnél kifejtették hogy nem kell semmi, nincs itt gond. Inkabb haljanak ki a "nyuggerek", betegek, meg zárják be őket valahova.

Az ilyen náci barmoktol várni normális, ésszerű gondolkodást cselekvést, idopocsekolas. Felfordul tőlük a gyomrom.

2021. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%

Csúnya, csúnya ellenzék, akar némi maszkot, meg ingyen tesztet, meg regisztrációs procedúra eltörlését.


Éééés ki vezette éppen be a tömegközlekedésen a kötelező maszkot, és tette lehetővé a munkáltatóknak, hogy kötelezővé tegyék az oltás? Na ki? Ugyanaz, aki a múlt héten még maszk nélküli tömegrendezvényeket engedélyezett, kihangsúlyozva, hogy annyira nincsen semmi gond, és ők már nem fognak senkit korlátozni. A kormány.


Bírom, mikor így tökön lövik magukat, hogy egyik nap még A a narratíva, másnap muszáj szemlesütve benyögni a B-t, mert a valóság szembejön.

Pont mint tavasszal, mikor reggel még mindenki sorosista hülye volt, aki iskolabezárást kért, estére pedig Orbán bejelentette, hogy hétfőtől bezárják az iskolákat.

2021. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%

Ellentmondásba keverednek még a saját szavukkal szemben is XD

Ezen szoktam röhögni jókat

15-ös Igaz amit írsz de ez kell a népnek🤦‍♂️

Eszetlen korlátozások és buta kifogások

2021. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
33%

Ezzel azt bizonyítod, hogy a járványügyi szakvéleményt illetve az emberek egészségét fontosabbnak tartják, a párt népszerűségénél.

Szerintem ezt hívják felelősségnek. Köszönöm az új szempontot, eddig ingadozó voltam, megerősítettél abban, hogy mindenképpen rájuk szavazzak 2022-ben.

2021. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!