Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ha a további körös...

Mi lesz ha a további körös oltások is kötelezőek leszenk?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy kötelező lesz a 3. oltás miután megint 2/3 al nyer a fidesz.

(Igen, a munkaadók döntenek) De!, már tudni lehet hogy nem kért az kormány a Pfizer-ből, s orosz vakcinát fogunk gyártani.

Kérdem én, akkor mennyire lesz jogos oltást követelni úgy, hogy nincs választásod?

Mindössze kettő vakcina, a kínai, ami köztudottan rosszul teljesített nálunk és a szputnyik, amikkel családi körben nagyon rossz tapasztalatom van.


2021. okt. 28. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne? Olyan lesz a karod mint egy tűpárna :)
2021. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Aki nem oltat fizessen extra adót +70% még vagy letöltendő börtön büntetés fél évre ne játszunk más életével a 21 században.
2021. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem lesz semmi, ha kell beoltatom magam akár 16-szor is.😉
2021. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező és 50 éves vagyok. Az influenza elleni védőoltást minden évben javasolják, ha már a kezdetektől oltattam volna magam akkor már túl lennék vagy 30 oltáson. ahogy nagyon-nagyon sokan túl is vannak rajta. És?

Ez egy olyan betegség ami ellen a védőoltást tudják csak felkínálni hogy ne halj bele és bizony a védőoltás sem tart ki sokáig.

Most vagyok a kovid végén, még van egy napom a karanténból. Egy héttel ezelőtt még nem voltam biztos benne hogy tényleg túl fogom élni, annyira rossz volt - két oltás után.

Oltás nélkül már a kórházban fuldokolnék lélegeztető gépen. Ne akard kipróbálni milyen, inkább oltasd be magad és próbálj megfogadni mindent amit javasolnak! Ha nekem azt mondják hogy innentől 4 havonta kell oltatnom magam, akkor meg fogom tenni.

2021. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: milyen oltás volt az a kettő? Gondolom, nem kínai.És hogy vagy?
2021. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Pfizer volt. A párom az oroszt kapta. Nem tudom az oltással van-e összefüggésben, de nálam sokkal rosszabb volt a betegség, a páromat is megviselte, de talán nem annyira. Szörnyű volt, nagyon úgy érzem ha nem lettem volna beoltva kétszer akkor nem is élem túl. Minden volt amit leírtak, magas láz egy hétig, végtag és izületi fájdalom, száraz, fullasztó köhogés, hasmenés, hányás, még a vizeletet se tudtam tartani. nagyon féltem a tüdőgyulladástól, nagyon affelé ment a dolog, szerencsére az első naptól kaptam antibiotikumot és jót választott a dokim. tegnap járt le a karanténom. A páromnál kimaradt a hányás, de volt pár napos magas láz, nagyon rossz közérzet, gyengeség, fájdalom, ő viszont nem köhögött. Mindkettőnknek teljesen elment a szaglása. vannak jelek, hoyg vissza fog jönni, pillanatokra megcsap az erős foghagyma illata vagy a szegfűszegé halványan, próbálkozunk, de a tömény ecetnek se éreztük a szagát, csak hogy már köhögtet.

A két gyerek nem kapta el, a kisebb szintén pfizert kapott, a nagyobb Aztra Zenekát. De vigyáztunk, maszkoztunk egymás közelében stb.

Pár nap után már a szaglásvesztésen és a köhögésen kívül semmi nem maradt meg, köhögés is csak azért mert én minden megfázás után sokáig köhögök, asztmás vagyok.

De tényleg tegyetek meg mindent hogy elkerüljétek, még életemben nem voltam ilyen rosszul mint egy hete.

2021. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, a történeted mindenkinek tanulságos.


Nagyon jó, hogy jobban vagy és az egész család megúszta, ha nehezen is!

2021. okt. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Köszi
2021. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!