Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell maszkot hordanom ?

Miért kell maszkot hordanom ?

Figyelt kérdés
Nem azért oltottam be magam 3 szor is , hogy a szaros maszkot hordjam . Minek kell az oltott embereknek a maszk ??

2021. okt. 28. 15:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
22%

"De én nem akarok megvédeni senkit. Sem a lábtöréstől, sem a depressziótól, sem a covidtól."

Te is jó nagy paraszt vagy ám, ennyire nem érdekelnek az embertársaid? Igenis segítségre szorul egy depressziós, mert egyedül sokszor nem tudnak megküzdeni vele az érintettek, vagy még fel sem ismerik. Egy társadalomban élünk, ha valakin látod hogy segítségre szorul, bajban van, akkor nem kiröhögöd, hanem odamész és segítesz neki. A lábtöréses példádat végképp nem értem, ha látsz egy életveszélyes helyzetet, akkor hagyod hogy más belesétáljon? Aztán cserben hagyod, mert az ő baja, téged nem érdekel? Hogy lehettek ennyire érzéketlenek? De fogadjunk hogy ha elgázolna egy autó és repülnél 10 métert a kocsitól, akkor elvárnád hogy odarohanjak és segítséget nyújtsak, vagy esetleg előtte jobb lett volna ha látva az autót, visszarántalak az útról. De az ilyeneket nem fogom visszarántani, végignézem ahogy elgázolnak és továbbsétálok, ahogy te is tennéd másokkal...

2021. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

21

Szövegértés nem erősséged, ugye? A lábtöréses példa pl azt jelenteni, hogy én nem fogadom el, hogy biciklizni max 5 km/h-val lehessen amiatt, mert van, aki 10-nél már elesik és eltöri a lábát.

2021. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

19-es

Csak azt felejted el, hogy hiába "és" kapcsolatban vannak, attól még nagyságrendi a különbség köztük. Az oltáshoz képest annyira keveset tesz hozzá, ha egyáltalán, hogy ily módon már sokkal inkább a szívatás kategóriába esik, semmint a komolyan vehető védőeszközök közé.

2021. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
52%
Írja már oda mindenki,hogy fidesz hívő vagy sem.Mert sok fideszb.zi fröcsög,de orbán a szent...
2021. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
#24 én nem. :)
2021. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a fideszt. Ezek után meg főleg.
2021. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel ki oltja be magát vagy sem .
2021. okt. 28. 20:32
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Eközben Svédországban, ahol talán sohasem volt kötelező a maszk, de most biztosan nem:

[link]

2021. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
#28 Ami azt jelenti hogy...?
2021. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

.. hogy a maszk nem befolyásolja a járványgörbéket.

Mutasson nekem valaki egyet a környező maszkolós országokból, ahol jobb a helyzet emiatt. Pontosabban ugyebár eleve mindegyikben jobbnak kéne lennie. Aztán egyikben sem az.

2021. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!