Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell maszkot hordanom ?

Miért kell maszkot hordanom ?

Figyelt kérdés
Nem azért oltottam be magam 3 szor is , hogy a szaros maszkot hordjam . Minek kell az oltott embereknek a maszk ??

2021. okt. 28. 15:43
1 2 3 4
 31/35 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
38%
Hajrá Orbán.
2021. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok beoltva, de miattam nyugodtan lehetne mindenki maszk nélkül. Viszont az oltás elvileg a súlyos következményektől véd, amikor már az oltott ember elkapta a vírust. Szóval attól, hogy be vagy oltva, elkaphatod, terjesztheted. Most egyre több ember van kórházban, a hírek szerint többségében idős ember, akiknek ugye nagyrészük oltott. Tehát az oltás ellenére súlyos tüneteik vannak.
2021. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

32-es

És majd ezt fogja megoldani a maszk, hiszen amikor még az oltás nem zavart a képbe, hanem tisztán csak a maszkokat tesztelhettük, egyetlen idős ember sem volt kórházban. Várjunk csak...

2021. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

33-as! Semmit nem old meg a maszk sem, meg az oltás sem. (Mondjuk szerintem nincs is mit megoldani)

Nem világos, hogy te mit akarsz ezzel mondani, az egész vírushelyzet alatt főleg idősek voltak kórházban és ők haltak meg.

2021. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Naja.. tok folosleges volt az oltas. Megint fulldokolhatunk maszkba. Mindenki vigyazzon magara ahogy tud meg akar azt annyi
2021. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!