Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Gulyás Gergely...

Mi a véleményed Gulyás Gergelyről?

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 23:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%
Van benne valami olyan ránézésre, amitől el tudom képzelni, hogy a hajába kapaszkodok és mocskosul megharcolunk azért, hogy ki legyen felül. (Nő vagyok.)
2021. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Egy rinocérosz okosabb volt nála.
2021. nov. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22# Az ő pozíciójában nehéz mindenkinek megfelelni. De nem is kell.
2021. nov. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
46%

#21

Dettó ugyanezen a véleményen vagyok. (és még a tetejében szingli is, mert sehol sincs feltüntetve, hogy van e felesége, vagy barátnője)

2022. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
57%

Olyan hülye álszent, mint annak a rendje. de fapofával hazudik. Kicsit hasonlít ebben Kósára, csak neki nem olyan mély a hangja, és kicsit más a stílusa. Kívánom, hogy éljen meg a családjával (majd ha lesz neki) 47000-ből, ahogy mondta, hogy meg lehet élni.


Nem véletlen, hogy Orbán ilyen idiótákkal veteti körbe magát, végig ő akar lenni az úr a szemétdombon.

2022. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, mint egy nagyranőtt óvodás...
2022. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
85%
Egy régenvolt kollégámra emlékeztet, az tudott ilyen szenvtelen arckifejezéssel, tónustalan, érzelem nélküli, monoton hangon beszélni. Még kinézetre is hasonlítanak.
2022. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Dettó ugyanezen a véleményen vagyok. (és még a tetejében szingli is, mert sehol sincs feltüntetve, hogy van e felesége, vagy barátnője)"

Azért el tudom képzelni, hogy néha randizott Szájerrel. Ez nem is érdekelne, csak az egész fidesz olyan álszent.

2022. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!