Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki nem veszi fel...

Ha valaki nem veszi fel 6hónap után kötelezően a 3. védőoltást, akkor az is ki lesz rúgva a munkahelyéről?

Figyelt kérdés

Vagy most még megkegyelmeznek nekik és csak akik az elsőt nem vették fel azok lesznek kirúgva?


Hát szép új világra ébredtünk!


Köszönjük Orbán Viktrór!



2021. okt. 29. 10:32
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy engem tényleg érdekelne, hogy hogyan tud valaki ennyire kifordulni magából mint a kérdező. Én megértem azokat az oltáselleneseket, akik azt mondják, hogy nem tudják a hosszú távú kockázatokat. Ez nekem egy valid érv, más kérdés, hogy egyáltalán nem értek velük egyet. De hogy valaki a grafén-oxidos, morgellonos vagy abortált magzatos vakcinákat elhiggye, ahhoz valami nagyon erős szer kell
2021. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Cége válogatja,de inkább az a kérdés hogy mi lesz az állami szférában.mert erről sem mertek beszélni.
2021. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
44%
21, tényleg félelmetes, és mondom, amíg nem volt net, az ilyen retardok otthon puffogtak, és csak a családjuk tudta, na most rászabadult itthon 1-2000 ilyen hülye a facebookra, meg a többi fórumra, és ontják magukból a baromságot. Ha megnézel ilyen retard csoportot, mindegyikben ugyanaz a pár százas keménymag van :) Lehet, hogy a kérdező is köztük van. Szerintem mind súlyos pszichiátriai beteg amúgy, ez a kérdezőn is látszik...
2021. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
59%
Ti meg meg mindent elhisztek, amit a hatalom mond.
2021. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
28%
24, ez nem igaz. Leszarom mit mond a hatalom. Normális orvosi és tudományos szaklapokból tájékozódom. Tudom, tudom, mind-mind háttérhatalom. Csak a giziketudjaazigazsagot.hu és az ebredjetekemberek.org ami lehozza a tutit :DDDDDD
2021. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
41%
Ne felejtsük el a Hihetetlen magazint és az Élet Iskoláját ahol isten a tanár :D
2021. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Semmi baj drága oltáspárti emberek! Majd, ha a 5. után billentenek a fenékbe, hogy "takarodjál oltanii, különben repülsz" akkor szerintem majd eszetekbe fog jutni, hogy "de kár volt ezeknek egy szavát is elhinni.... "?
2021. okt. 29. 12:14
 28/45 anonim ***** válasza:
22%
Beakadt a lemez? :D
2021. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként tényleg jogos felvetes, hogy mikor lesz kötelező a 3. is.

Én felvettem az első kettőt, de nem vagyok hajlandó pár hónapon belül hármat is felvenni meg utána ki tudja hányat.

2021. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
0%

29 miért? :)

Nincs értelmes indokod rá úgy sem :P

2021. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!