Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki nem veszi fel...

Ha valaki nem veszi fel 6hónap után kötelezően a 3. védőoltást, akkor az is ki lesz rúgva a munkahelyéről?

Figyelt kérdés

Vagy most még megkegyelmeznek nekik és csak akik az elsőt nem vették fel azok lesznek kirúgva?


Hát szép új világra ébredtünk!


Köszönjük Orbán Viktrór!



2021. okt. 29. 10:32
A kérdező szavazást indított:
igen, hamarosan bevezetik a kötelező 3. oltást is 1-2 hónapon belül.
Nem lesz senki sem kirúgva, mert a munkáltatók érdeke az lesz, hogy megtartsák a munkaerőt.
Köszönjük Orbán Diktátor!
15 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
36%
Hisztizz, tombolj. Mást úgy sem tudsz, de meg is érdemled, lassan elfogynak az oltást nem felvevő retardáltak, lehet földalatti mozgalmat alapítani, meg ellenállást csinálni, hősök vagytok :DDDDDDD
2021. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

#1 Te is sorra kerülsz, valahol a 4-5 oltásnál kötelezővé tételénél vagy beledöglesz, vagy repülni fogsz!


Köszönjél szépen Orbán fhürerrnek, kb. egy szinten is vagytok

2021. okt. 29. 10:36
 3/45 anonim ***** válasza:
54%
Én beoltatom magam, mert értelmes, és művelt ember vagyok, nem ilyen félanalfabéta laposföldhívő mint te :D
2021. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
34%

Az oltás csak teszt, az embereken tesztelik, mert csak összedobták.

Ilyen vakcinákat 3-4 évig tesztelnek.

Kiderült hogy a kínai alig ér valamit.

De a többi se, mert évente kell 3 oltás, több különböző.

Az aki minden össze katyvasztott szutykot magába adat, az buta.

Mert a hatalom még soha se hazudott a pénzért ugye?

2021. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

#3

Hanyadikkal? Kedves' kommentelő!


A harmadikkal még vacillálsz egy kicsit? De csak amíg jól seggbe nem rúg a Orbán Fhürer barátod, majd csak akkor?


Lehet tényleg igaza van a miniszterelnöknek, mindenkit szépen sgbe kell rúgni, hogy menjenek oltakozni! Ha nehogymán, ha ez tehenem megdöglött, akkor az oltatlanoké má' nehogy életben maradjon!


Világos!


Az oltások működnek!!

Csak a vakcina a megoldás!


Éljen a fhürrer sokáig!!!

2021. okt. 29. 10:44
 6/45 hypno ***** válasza:
62%

A 3. oltás oltás nem kötelező.

Az első kettő sem az.


Egyébként meg tele az ilyen csökkent értelműekkel a kalucsnim. Alapítsatok cégeket, ahol csak oltatlanok dolgoznak és hagyjatok minket oltottakat békén.

2021. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
29%

Számomra örömteli hallani, ahogyan azok a szerintem büdös gyökerek, akik eddig MINDENT tagadtak a vírus kapcsán (maszkot, oltást, halált) most arra ébrednek, hogy egy tűvel be kell oltaniuk magukat és maszkot kell veniük.

Kezdek megint büszke európai polgár lenni :)

2021. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
0%
Készülj fel hogy előbb utóbb így lesz. Mondjuk engem azért nem érdekel mert nem muszáj itthon adózni. Már vettem egy svéd nyelvkönyvet s szótárt is. S ha bevezetik by Magyarország.
2021. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
53%

#8:

Csak mondom, hogy Svédországban a beoltható népesség 85 százaléka meg is kapta legalább az első dózist és már a 12 éveseket is oltják. Amúgy itt se szeretik az oltásellenes bolondokat

2021. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

#7


Köszönöm ezt a hozzászólásodat, mert tökéletesen rávilágít az oltási kényszerítéseknek a tudatalatti tényleges okára! Mert egyébként annyira irracionális egy olyan védőoltást erőltetni amit többet árt, mint használ, hogy a Te hozzászólásod nélkül nehezen lehetne megérteni az igazi lelki mozgatórugókat, és akkor még az egyéb háttérhatalom, és anyagi érdekeket még nem is említettem! :)

2021. okt. 29. 10:58
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!