Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki nem veszi fel...

Ha valaki nem veszi fel 6hónap után kötelezően a 3. védőoltást, akkor az is ki lesz rúgva a munkahelyéről?

Figyelt kérdés

Vagy most még megkegyelmeznek nekik és csak akik az elsőt nem vették fel azok lesznek kirúgva?


Hát szép új világra ébredtünk!


Köszönjük Orbán Viktrór!



2021. okt. 29. 10:32
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
33%

#30, mert nem normális gyógyszerezni magadat és folyamatosan leterhelni az immunrendszeredet, hogy kövérebbek legyenek a virológusok, akiktől ez a labor mutáció származik.

Maszkot meg csak a bűnözők hordanak. Természetellenes eltakarni az arcunkat.

2021. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Az oltás nem gyógyszer te nagyonhülye :D

Akkor te nem mozdulsz ki amikor maszkot kell hordani te bűnöző? :P

2021. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Én betartom a szabályokat. De ellene vagyok azoknak az elmebetegeknek, akik ebben akarnak örökre élni.
2021. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 hypno ***** válasza:

#29


Semmi gond. Van aki évente beoltatja magát influenza ellen és már kapott vagy 15-20-at is. Van aki meg soha.

2021. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
33, ember nincs aki ebben AKAR élni :D Szóval értem... akkor te is bűnöző vagy amikor maszkot veszel fel.
2021. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

#35 Nem, de nem normális. Fullasztó.

Valahogy én a másik emberre és magamra nem bűzlő görényként tekintek. Látni szeretem az embereket az ilyen túlárazott egészségtelen környezetszennyező vackok helyett, amiből megint valaki csak meggazdagszik.

Persze, ha meghal pont én miattam, akkor már nem láthatom. Érdekes, hogy más betegségben szenvedők senkit nem zavarnak. Hanem inkább legyünk laborpatkányok és fertőtlenítsünk.

Majd jön a sok like bait covid hívő a kamu részvétével.

2021. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Én is a társadalom tagja vagyok, akár tetszik akár nem. attól, hogy féltek nem lesz több jogotok. De legalább ezt az álszenteskedést ne csináljátok, hogy egymásra vigyázunk.
2021. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
50%

Én nem félek :D Leszarok mindenkit, nem érdekel senki pofája, a tied sem, örülök, hogy az enyém érdekel téged, csak nem tudom minek akarod nézegetni. Inkább te vagy álszent ezzel.

Az emberek 99%-a magasról tesz a másikra, ne játszd már el, hogy te itt imádod az embereket, és hakuna matata van a villamoson amikor reggel utazol a heringként tobzódó embertömegben :D


Fél a franc, engem nem zavar a maszk, legalább nem érzem a többiek büdös pofáját. :D

2021. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Buták vagytok mindd
2021. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
89%

Oltottként írom, hogy azért ez a törvény kicsit jobban belegondolva több, mint aggasztó. A munkához való jog és ebből fakadóan fizetéshez való jog, hogy legyen megélhetésed olyan alapvető emberi jog, amit - elvileg - nem korlátozhat semmi. Úgy mint mondjuk a törvényes jogi védelemhez való jogot vagy a törvény előtti egyenlőséget. Vagy a lelkiismereti szabadságot. Ez a oltáshoz kötni a munkavállalást nagyjából olyan erősségű, mintha azt mondanám, hogy az oltatlannak nem jár a bírósági tárgyalás, anélkül el lehet ítélni. Vagy az ügyvédi védelem sem jár. Vagy nem mehet el szavazni.

Arról nem is beszélve, hogy olyanok is vannak, akik nem kaphatnak oltás bizonyos betegségek miatt vagy mondjuk terhes/szoptat (tudom, kaphatnak oltást ők is, de sok lelkiismeretes orvos nem javasolja nekik, mert rohadtul nem tudni, hogy mit okozhat a magzatnál). Vagy aki mondjuk átesett a betegségen és így védett? Ők amúgy védettebbek is, mint az oltottak, de sebaj...

2021. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!