Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik Covid variánssal...

Melyik Covid variánssal érdemes magunkat beoltani?

Figyelt kérdés
Állítólag Orbán kötelezővé tette.

2021. okt. 29. 13:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Cow ID
2021. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
Hajrá Orbán.
2021. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező te nagyon huncut vagy. Úgy tetted fel a kérdést, mintha nem is lennél virustagadó!
2021. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Akkor én nyertem?

Egyébként nem csoda, hogy a válaszolók nem nagyon vették észre a kérdésben elrejtett csapdát, mert erre a “mivel oltassuk be magunkat, jajj istenem!” kérdésre most nagyon rá vannak kattanva az emberek. Hogy miért, az megérne egy alapos szociálpszichológiai elemzést.

Én orvosként csak szelíden mosolygok, engem a COVID elleni védőoltások különféle vélt, vagy valós sajátosságai éppen úgy hidegen hagynak, mint az influenza ellenes oltásokéi. Szegény hozzám forduló ismerőseimnek sem tudok ezügyben tanácsokat adni, csak nagymértékben kedvüket szegni, amikor azt mondom nekik, mindegy, csak oltatsd be magad minél előbb.

2021. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14#


Hello dr. gödény

2021. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

10#


A cél az információ (legyen az bármi is) bejuttatása az emberek sejtjeibe. Ugyanazt az információt szállítják az oltási variációk és a vírusvariánsok is.

Így a kerdésre a válasz: Mindegy!

2021. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy jön a mix and match!
2021. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!