Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP ha nem szólal meg simán...

MZP ha nem szólal meg simán győz az összefogás, de ha sokat szerepel akár újra Fidesz 2/3-d is lehet?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Hát én várom, hogy mondjon már valamit, ellaposodott a show az utóbbi napokban, nem történik semmi... :( Ha nem kész szórakoztatni, akkor mondjon le.
2021. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Persze, majd a 42 fő DK marinéni fogja megszavazni az összefogásnak a parlamenti többséget. Elég baj az hogy MZP-nek cipelni kell a DK és az MSZP terhét. Sokan akik változást akarnak emiatt a két párt miatt nem akarnak az összefogásra szavazni mert kellene a változás de Gyurcsányt vissza a hatalmba az a rémálom kategóriája nekik.

Minden szavazat amit MZP hozni tud ezektől az emberektől az aranyat ér az összefogásnak. Inkább gyucsány maradjon kussba hogy ne okozzon több kárt a választásig és ne riogassa el a bizonytalan szavazókat.

2021. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Napok óta nem hazaárulózott le senkit, leszedálták? Kezdek aggódni...
2021. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

remélem jó sokat szerepel az oltásellenes dumájával


a felesége is "otthonszülős" szülésznő, ami tulajdonképpen egy hasonlóan tudományt elutasító alternatív dolog

általában a fényevők és az oltásellenesek meg egyéb ezoterikus hülyék akarnak otthon szülni

2021. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is csak beszéljen, mondja a baromságokat nyugodtan, annál jobb a Fidesznek!!
2021. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Én még nem hallottam baromságokat beszélni. Aki így gondolja az egyébként sem szavazna rá.
2021. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyre inkább így gondolom.
2021. dec. 16. 09:10
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

Sokat ront a helyzetén, az vilàgos.

Az on-line térben már mostanra is nagyot esett.


Mintha keresné a f@szerdőt: rezsi, migráns, minimálbér, benzinár.

2021. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

"Megszólalt"


Ha összevágok mindenféle félmondatokat tőled egy pofás videóba, és teletömetem vele éjjel a másnapi sajtót, akkor holnap te is "megszólaltál", ugye? Ha tizenháromszor megcsinálom, akkor tizenháromszor szólaltál meg, ugye?

2021. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hazudnék ha az mondanám, hogy megvagyok MZP-n lepődve. De nem.
2021. dec. 19. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!