Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Történt már mással ilyesmi?Let...

Történt már mással ilyesmi?Lett belőle baj?

Figyelt kérdés

Voltunk a hétvégén az egyik bútoráruházban, gyerekekkel együtt.

A férjemmel éppen megnéztük az egyik csaptelepet.

A fiam meg eltűnt egy pillanatra és belepisilt egy kiállított WC-be.Először azt hittem hülyéskedik, de aztán felnyitottam azt a WC-t és tényleg.


Gyorsan eltűntünk onnan.

Történt már másokkal is ilyesmi?


Én meg is mondtam a férjemnek,hogy ez az ő hibája, ezt a csintalanságot tőle örökölte.


ápr. 28. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Azokkal a családokkal max ahol csak nőnek a gyerekek mint a gomba, de nevelés az nulla.
ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, mekkora a gyerek, de nekem inkább a "gyorsan eltűntünk onnan" rész szúrt szemet. Felelősségvállalás nulla? (Elsősorban a ti részetekről, bár mondom.) Szólni kellett volna a bolt személyzetének, hogy nagyon elnézést kértek, de ez meg ez történt. Szerintem végtelenül gerinctelen dolog rongálás után eltűnni a helyszínről.
ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

*bár mondom, nem tudom, hány éves a gyerek (ez vmiért lemaradt a zárójeles részből)

#2

ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A becsületes az lett volna, ha elnézést kérsz és felajánlod kifizeted a kárt. Erre tanítod a gyereket, ha kárt okoz gyorsan lépjen le? Gratulálok.

Az ilyen üzletekben van kamera szóval visszanézhető.

ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kamu. Bár ahány ilyen idióta szülő van, akinek a gyerek úgy rohangál a boltokban, mint, ha játszótér lenne, simán el tudom képzelni.

Nálad nagyobb gáz van, mint a gyereknél. Ott fog büdösödni amíg észre nem veszi valaki.

ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt veletek van gáz nem a gyerekkel. Lelépni?? Gyönyörű példát mutatsz felelősségvállalásból.
ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!