Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyit ér az oltás?...

Tényleg ennyit ér az oltás? Több, mint 11 ezer fertőzött és 152 haláleset?

Figyelt kérdés

Ez a szám szinte teljesen megfelel a 2021.márciusi-áprilisi rekord adatoknak, amikor még az oltás csak elkezdődött vagyis nem volt, mi megvédjen tőle. Most viszont, hogy van oltás és azt mondják hogy hatásos és elvileg a nyájimmunitás is meg van, csak az adatokból nem éppen ez jön le. Persze azt mostanra már sokadszorra hallom, hogy nem a fertőzéstől véd meg, hanem a súlyosabb lefolyától, haláltól csak éppen a halálozás is elég szép számot mutat...

[link]

42. Magyarország



2021. nov. 1. 18:29
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
34%
#30 Tudni nem tudom, de te éppen úgy nem tudhatod hogy ne lett volna rosszabb oltások nélkül.
2021. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
52%

28

Egyedül te hazudsz itt. Hol olvastad hogy minden ismerősöm be van oltva és mind meghalt Covidban? Én nem beszéltem ilyesmiről. De ha te ezt olvastad akkor kezelesd magad mert képzelődsz.

2021. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
23%
Tanultad irodalomból a költői túlzást? Vagy nem csak biológiából és nyelvtanból, hanem irodalomból is megbuktál tán? Tanulj már meg értelmezni egy mondatot
2021. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
95%

33

Nem tudtam hogy egy ekkora művésszel beszélek itt. Sajnálom ha megsértettem az irodalmi lelkedet, ami egy nyelvtan és biológia zseniben veszett el.

De amikor ilyesmiről beszélünk, komoly és konkrét dolgokról, nem szoktunk ilyen túlzásokkal élni. Én azokat a példákat hoztam fel, akiket ismertem. A többi oltott ismerősöm nem kapta el a vírust, így róluk nem tudok nyilatkozni.

2021. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
27%
Meg sem lepődök, hogy ezt sem sikerült értelmezned :) Na menj Andersen, holnapra is kell kell találnod még meséket, a másik kérdésnél olvastam, hogy egy 80 éves nagymama menstruálni kezdett az oltástól, a másik meg huszonévesen parkinson kóros lett, ezekből egy kis ihletet meríthetsz
2021. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
94%

35

Ezek hülyeségek. Nem hiszek ezekben a marhaságokban hogy chipet ültetnek be vagy hogy szárnyas nő az oltástól.

Egyszerűen nem ismerem el a létjogosultságát és azt hogy bármiben is segítene. Ripsz-ropsz összedobtak több fajta készítményt is, míg az AIDS és Ebola még mindig gondot jelent. De ezt pár hónap alatt meg tudták csinálni.

Na de mindegy, nem ez a lényeg. A lényeg az hogy senki ne hazudj azt hogy egy oltott nem kerülhet kórházba vagy hogy nem halhat meg Covidban. Mert ocsmány hazugság.

2021. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
34%

"Ripsz-ropsz összedobtak több fajta készítményt is, míg az AIDS és Ebola még mindig gondot jelent"


Már 10 éve is lerágott csont volt az mRNS technika, attól, hogy te most hallottál róla először, meg a PCR-t is tavaly hallottad először, még nem új. Csak nekes az. Az elérhető oltások több, mint a fele a hagyományos, 60+ éves technológiával készült, ugyanennyi idő alatt.


Az ebola mikor okoz problémát a fejlett országokban mond csak?


A kanyarót meg sem említed, ami viszont előfordul itt is, hála a sok oltasellenes b.romnak, ami miatt újra elkezdett terjedni.

2021. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
94%

37

Jaj értem 😂 tehát már volt az oltás ezelőtt is, csak épp Covidról nem volt szó. Hagyjuk ezeket a meséket.

Ezek mind propaganda dumák.

Én sosem voltam oltás párti és nem is leszek.

De persze te mindent úgy csinálsz ahogy mondják fentről. Mert ugye az állam csak a te javadat akarja. További szép estét, maradj meg az elveid mellett.

2021. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
34%

"Ezek mind propaganda dumák"


Ne zavarjon, hogy ebben dolgozom, de persze, a propaganda dumát nyomjuk, azt, amelyik hozzád hasonlóan azt se tudja, mi az hogy pcr és akire te hallgatsz :)


Na ne röhögtess már. Szimplán butuska vagy és birka, ennyi

2021. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
71%

39

Na, most már ebben is dolgozol 😂 biztos mint a sógornőm aki kezdte mondani a Covid elején mindenkinek a tutit mindenről, mert ő egészségügyi dolgozó. A betegek fenekét mossa az urológián, de ő nagy egészségügyi dolgozó.

Van nekem elég szakmabéli ismerősöm, barátom, rokonom is.

És igen, a tv-ben nyomott duma 100 százalékig propaganda. Látszik mire megy ki a dolog. Aki mást mond az hazudik.

Miért kéne definíciója pontosan tudjam hogy mi a pcr? Te tudod mi az ártatlanság vélelme vagy a vis major?


Még szerencse hogy nem érdekel egy ekkora marha véleménye 😂😂 bocsánat, egy ekkora okos véleménye. Aki ugye szakorvos, politikus, író, költő, biológus és egyéb 100 szakmája is van. Cseresznyefát nem tudsz megnyírni véletlenül? Ahhoz nem értesz? 1 hete keresek rá embert de nem kaptam. Megfizetem, jössz?

2021. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!