Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok! Melyik párttal...

Fiatalok! Melyik párttal szimpatizáltok leginkább? Csak 25 alattiak szavazzanak!

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Mi Hazánk
Jobbik
Kétfarkú Kutyapárt
Momentum
DK
LMP
MSZP
LA'75
ISZOMM
65 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Honnan fogod tudni, hogy csak 25 alattiak szavaznak? A politikában az emberek szeretik a saját pártjukat jobbnak feltünteni, ezért mások nevében rászavazni.
2021. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
LMP-re szavaztam, de Párbeszéd. LMP-t sajnos Schiffer szétbarmolta már rég.
2021. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
6%
Én ugyan 60+ vagyok, de a Fidesszel.
2021. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
25 fölöttiek ne szavazzanak mi olyan bonyolult ezen?
2021. nov. 2. 20:38
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Ellenzéki Összefogásra fogok szavazni. Egyébként egyik párt se tetszik, csak az MMM.

Csak felfelé! MZP4PM

2021. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Egyikkel sem, szerintem a fiatalok tobbseget pont az jellemzi, hogy eleguk van a partközpontúságból es le akarnak vegre szamolni a mult kor politikai berendezkedesevel. Manapsag mar ideologiakrol is nehez beszelni, szemely szerint en nem azert szimpatizalok valakivel mert jobb vagy baloldali, liberalis vagy konzervativ, hanem mert tetszik a vilagnezete, a megvalositani kivant programja, es eleg volt a “vagy ez, vagy az” elvbol. Minden oldalnak megvannak a progressziv jellemzoi, ennek egyesitisevel lehet halado szellemben kormanyozni. Es a hibai ellenere, ezt MZP tudja a legjobban garantalni egyelore.
2021. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
4: a fanatikusok szavazni fognak, ebben biztos lehetsz, úgyhogy az eredmény sem lesz releváns, ennek megfelelően értelmezd
2021. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7%
Három a magyar igazság. Ha háromszor vesszük a 25-öt beférek no
2021. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
2%

25 év alattiak 90%-a nem foglalkozik a politikával,vagy nem is érti,nem tájékozott benne.


Hajlamosak a populista dolgokat elhinni,nincs élettapasztalatuk.

2021. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Valahol a 6-os válaszoló körül van az igazság, én is így vagyok vele. 18 éves koromig jobbik szimpatizáns volta, aztán egy kis ideig a momentum tűnt a legjobb választásnak. Ma nem tudnék választani, egyikük sem szimpatikus annyira, hogy egyértelműen kiálljak mellette, de mindenki mond jó dolgokat. Én is úgy gondolkozok, hogy jó lenne már leváltani ezt a röghöz kötött fekete fehér rendszert, mert szörnyű az a megosztottság ami magyarországon van. Ez a jobboldali-baloldali ellentét olyan méreteket öltött, ami már vállalhatatlan, emberek gyűlölik egymást azért, mert más politikai oldallal szimpatizálnak. Maga a rendszer rossz, és jó lenne ha ezen túl tudnánk lendülni végre, utána beszélhetünk talán pártokról. De jelenleg már az is tökmindegy, hogy kinek milyen programja van, feleslegesek a szakmai viták, mert nem érdekli az embereket, csak az számít, hogy kit lehet utálni... Az Ellenzéki összefogás azért jött létre, hogy ezt a változást elhozza, így ha őket lehet választani így együtt, akkor erre le tudnám adni a voksom, de így külön pártot nem tudok mondani.
2021. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!