Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok! Melyik párttal...

Fiatalok! Melyik párttal szimpatizáltok leginkább? Csak 25 alattiak szavazzanak!

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 20:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
20%

A Kétfarkúra.

Alapvetően egyik párttal se tudok szimpatizálni, nevetséges, amit művelnek, nem arra összpontosítanak, hogy egy értelmes programot alkossanak, hanem hogy a másik felet a lehető legjobban lehúzzák. Csodás. Egyik kapcsán se érzem, hogy engem, az én értékrendemet és gondolataimat reprezentálnák.

A Kétfarkúnak legalább voltak jó húzásai és nem mások szidásával tölti az idejét.

21/L

2021. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
40%

11: a probléma ezzel, hogy a fidesz már nagyon beásta magát a hatalomba, és a kétfarkúra szavazással ezt konzerválod. Ha megint a fidesz lesz, akkor tovább ássák be magukat, átfonják az országot, mint egy polip, és tovább alakítják úgy a dolgokat, hogy nekik lejtsen a pálya, hogy még nehezebb lehessen leváltani őket.


Ezért kell az összefogásra szavazni, hogy megbontsák kicsit a fidesz pozícióit, ne legyen ilyen túlhatalom, hogy ha lesz egy normális párt egyszer, akkor lehessen esélyük nyerni.

2021. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%
25 vagyok, attól még szavazatok? 😁
2021. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
11%

#13

Számomra a Fidesz és az Összefogás egy kutya (heh), egyiket se szeretném hatalmon látni, így egyiket se támogatnám.


Amúgy ne legyél naiv, a Fidesz már most a csaláson gondolkozik.

21/L

2021. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%
Mzp azt elfelejtetted leirni a szavazásba
2021. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%
Mi Hazánk ahogy sok más fiatal ismerősömnek is.
2021. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Cuki, ahogy itt agyaltok, de nem lesznek választások.
2021. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
14: éppen, hogy ha egyiket sem akarod hatalmon látni, akkor váltogatni kell őket, hogy gyengítsék egymás pozícióit. Ha az egyik marad sokáig, akkor annyira beássa magát, hogy kedvenc pártod sem tud majd nyerni, ha lesz egyszer olyan.
2021. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
24%
29 vagyok és szavaztam, de ugyanarra, akire 25 évesen is.
2021. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Senkire. Februárban (végleg) elköltözök az országból, minek szóljak bele a politikájába így?

23L

2021. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!