Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha mégis Orbán nyerné a...

Ha mégis Orbán nyerné a 2022-es választasokat, számíthatunk-e olyan erőteljes nyugati fellépésre mint Lukasenka esetén?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 00:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Köszönöm az érdeklődést Képviselő Úr/Asszony!Látom hozzá tetszik szokni ahhoz,hogy nem kell a kérdésre válaszolni! Nem ez volt a kérés!!! Azt kérdeztem,hogy hozzájárulásod és beleegyezésed nélkül,beköltözhet hozzád egy migráns?Morális kötelességed segíteni rajta!Akkor másképp kérdezem.A saját ingatlanodba,hány migránst fogadtál be,hiszen,morális kötelességeid vannak,velük szemben? Azt is kérdeztem,hogy mitől helyes,hogy egy gyereknek,két anyja van,illetve két férfi menne el Anyák Napjá-ra? A kérdésre nem válaszolsz,az nem antidemokratikus!A politikai identitásomat,azt firtatod!!!Az SEM antidemokratikus??? Az EU-s pénzeket,egy esetleges váltás esetén meg Bige csoport vagy haverjai kapnák.Egyébként már a kiinduló kérdésedet is,akár antidemokratikusnak vehetjük.Mitől szavazna az a szavazásra elmenő legalább 2 millió választópolgár,arra,hogy kisebb bevételből fedezzen,nagyobb kiadást,ha ezt fordítva is megteheti? Mi fogjuk eldönteni a választást,nem a bigottak!!!Abból,mindkét oldalon csak 1-1 millió van.
2021. nov. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

11: "Azt is kérdeztem,hogy mitől helyes,hogy egy gyereknek,két anyja van,illetve két férfi menne el Anyák Napjá-ra?" - hú, kisgyerek, benned rendesen össze vannak kavarodva a sebességek!!!

Egyáltalán: te tudod miről beszélsz???

Ragadós az elmebaj, és kicsi a kapacitás Grazban... ez a bajotok... csak ezt ne reklámozzátok...!

2021. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező 101%-os bizonyossággal zsidó. Miért kéne befogadni repülővel Fehéroroszországba szállított arabokat, mikor a hozzájuk közelebbi országok (pl. Izrael) is megtehetné, sokkal egyszerűbben.
2021. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13 Most kedvem lenne feltenni egy fotót a fitymámról, de letiltanának erkölcstelenség miatt.

Egyébként meg egy antiszemita pöcs vagy...


Ja, és természetesen antidemokratikus is.

2021. nov. 10. 11:02
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#14 A mohel biztos betette a többi közé egy üvegbe. Miből gondolod, hogy antidemokratikus volnék? Egy szóval sem tettem ilyen jellegű megjegyzést. Vagy netalántán egy elkoptatott lózunggal próbálsz dobálózni? 🤨
2021. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es!meg fogsz lepődni,tudom.Nem tilos,két,azonos nemű embernek,gyereket nevelni.Vagyis,fennáll a lehetősége az általam vázoltaknak.Ez tény.Akkor most,mi van és kinél összekeveredve?Indoklás nincs,csak érvek helyetti támadás.Ez is tény.Bízom benne,hogy az általad reklámozott Graz-ban,ahol most vagy,idővel jobbak lesznek a körülmények.Talán sikerül bővíteni az ingatlant,hogy kényelmesebben elférjetek ott!Esetleg,akár idővel,olyan orvosi kezelést kapsz,ami által,meg tudod majd indokolni a saját álláspontodat.
2021. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16 - te szerencsétlen papagáj!

A gyerekem első osztályba jár, és még minket, szülőket sem engednek be az iskolába! Ki magyarázta be neked azt a baromságot, hogy két anyja lesz egy gyereknek???

Te jössz ilyen baromsággal, mint tényekkel! - De ez védhetetlen, ezt az elv-vezéred, maga Orbán sem tudta megvédeni - helyette ilyen sötétkéket küld vitatkozni, mint amilyen te is vagy, kismókus!

2021. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm a reagálást!Indítványozom,hogy legyél kedves a tényeket tudomásul venni!Ugyanis,nem vélem az írásodban felfedezni a cáfolatot!Bizony,ma Magyarországon,semmi nem tiltja,hogy két nő,regisztrált élettársi kapcsolatban éljen.Ezek az állampolgárok között,lehet olyan,aki rendelkezik gyermekkel.Vagyis,két anyja van a gyereknek.Vagy éppen fordítva,egy elvált férfinek ítélhetik a gyereket vagy éppen meghalt a gyerek anyja.Neki sem tilos,új feleséget találni,aki lehet férfi.Ez,sem tény,akkor mi???Kedves sötétke!Nincs összefüggés,hogy felengednek vagy sem állításnak ahhoz,hogy a szülő 1 és a szülő 2 is azonos nemű legyen.Természetesen,tiltakozom,hogy bárki is küldött volna!!!Azért fizetnének is,én meg saját határozott véleményemet osztottam meg.Amennyiben fizetnének érte,akkor,biztosan,sarkosabban fogalmaznék!!!
2021. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!