Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szilveszter ugye idén is...

A szilveszter ugye idén is csendes, buli és tüzijátékmentes lesz kijárási tilalommal?

Figyelt kérdés
Tavaly olyan jó volt, hogy nem ordibáltak és durrogtak a házunk alatt és így nyugodtan lehetett tv-zni

2021. nov. 3. 20:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly annyi volt csak a különbség, hogy este 10 re mindenki odaért a buliba.... Tüzijátékot pedig talán többet is lőtünk mint szoktunk.
2021. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%
Elnézve a járvány adatokat bármi lehetséges, nem érdemes előre találgatni.
2021. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Scream85 ***** válasza:
92%

Tavaly is ugyanúgy lőttük a tűzijátékot mint előtte :)

Persze idén is így lesz, holmi korlátozások nem akadályoznak meg ebben :D

2021. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Idén sztem nem lesz olyan szintű korlátozás mint tavaly volt
2021. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem volt csend tavaly sem.

De idén még annyira sem lesz, megnyugtatlak.

2021. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy kinéznek a mostani számok, szerintem még most novemberben, vagy legkésőbb decemberben jönnek majd megint a szivatós, embereket, munkahelyeket, vállalkozásokat , önkormányzatokat tönkretevő lezárások bezárások, korlátozások, mint amik tavaly november eleje és 2021 május vége közt voltak. Nem mintha érne valamit.

Ez a szar itt marad szezonálisan. Sose fog eltűnni. Az oltás láthatóan semmit nem ér. 2-3x oltott ismerőseim vannak súlyos coviddal kórházban, vannak akik már meg is haltak. Valami nagyon nem stimmel.

A szüleim és a testvérem beoltatták magukat 4 hónapja, azóta folyamatosan betegek taknyosak, fáj a torkuk, köhögnek, fáradékonyak, fejfájósak, néha lázasak.

Mi a párommal nem oltattuk magunkat egyáltalán, 1,5+éve semmi bajunk nincs.

2021. nov. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
16-os. Okosak vagytok a párotokkal, hogy nem oltatjátok magatokat. Ha ti elkapjátok ti majd biztosan kórházba kerültök így.
2021. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

17 . Agyhalottka


Eddig se kaptuk el másfél év után sem, ez után se fogjuk. Kísérleti nyulak se vagyunk, hogy azt a kotyvalékot beadassuk évente 2-3 alkalommal meg pláne nem. Kizárt.

Te lövesd magad nyugodtan ha szeretnéd Senki se tiltja meg.

Más döntésébe meg ne ugass bele.

2021. nov. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

12#


Off. Azokról az adatokról beszélsz amiba azok az emberek is beletartoznak (a halálozási arányra értem) akik elkapták kigyógyultak és mondjuk meghaltak szívrohamban azokat is beleszámolják így jóhogy összegyűlik. Vagy éppenséggel emelkedik az esetszám ahoz képest 6 millió ember be van oltva vagy nézzük andorrát ahol 95% a belotottság de mégis ke van zárva minden nem fura?.



Amúgy meg kérdező igen keserű ember lehetsz ha egy ilyen dolog zavar

2021. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 everlight ***** válasza:
92%
Kérdező:Neked nincs életed?Tévézhetsz egész évben.Mit zavar téged ha évente egyszer tüzijátékoznak az emberek? Az én kedves szomszédaim minden hónapba tüzijátékoznak,mégse zavar. Én tavaly is tüzijátékoztam ,egy rendőr nem volt az utcán.
2021. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!