Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, büszkék vagytok...

Fideszesek, büszkék vagytok rá, hogy a pártotok a politikai ellenfelei és újságírók titkos megfigyelésére (is) használta a terroristák és bűnözők ellen kifejlesztett (és e célra értékesített) Pegasust?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 09:31
A kérdező szavazást indított:
Igen büszke vagyok
Nem, szégyellem
Nem vagyok fideszes
30 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Igen, a mocskos ellenzék ellen mindent is meg kell tenni.
2021. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%

Ez a lufi már az ellenzéknek is kínos.

Akkora kamu mint Himalája

2021. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
Azért dobták be, hogy eltereljék a figyelmet Cseh Katika kartellezős csalásáról.
2021. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Az újságíró kedvelt fedőfoglalkozás kémek körében, és hát elég sok újságírónak van valami a füle mögött, lásd Gyárfás, Fenyő, Forró Tamás stb. Ha nemzetbiztonságilag kényes témákról szivárogtatnak információkat, teljesen jogos lehet lenyomozni, honnan is tudják.
2021. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Semmi meglepő nincs benne, a fidesz fele kisztag volt és csak azért nem mszmp tag mert még akkor fiatalok voltak hozzá.


A másik fele meg mszmp tag, ezt tanulták a komcsi korukba és igyekeznek visszaépíteni az akkori pártállamot csak más néven.


Kb eléd teszek egy krumplit, azt hívhatod burgonyának, vagy kolompérnak, ugyan úgy krumplifőzelék lesz belőle.

2021. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy büszkék. Őket nem zavarja semmi. Kivéve, ha ellenzéki kormány lenne, mert akkor a plafonon lennének.


Engem mindkét esetben zavarna.

2021. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

2:


Melyik része kamu?


Tény, hogy Fideszkritikus ujsagirok telefonján megtalálták a Pegasus nyomait.


Tegnap óta - Lali józanságának hála - az is beismert tény, hogy a belügyminisztérium vett Pegasust.

2021. nov. 5. 09:39
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Miféle politikai ellenfelek? Egyetlen komolyan vehető ellenzéki politikus neve sem merült fel érintettként. Amúgy én az egész Soros-hálózatot lehallgatnám, nem ilyen piti alakokat. És amióta egyes ellenzéki politikusok a magyar alkotmány semmibe vételéről szónokolnak, őket is. Több keménység kéne most már, egyesek átléptek bizonyos határokat.
2021. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Tokeletes latlelet egy orszag szellemi szinvonalarol, hogy a fideszesek teljesen erthetonek tartjak az ellenzeki ujsagirok lehallgatasat, de frocsogo szajjal szidjak a komcsikat, amikor ugyanezt csinaltak csak besugokon keresztul. Ki erti ezt mar komolyan…
2021. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%

#7


Már 200x el lett magyarázva, hogy a titkosszolgálatnak az egész világon az a dolga, hogy figyeljen. Bárkit megfigyelhet.


Ennyi. Ebben semmi különös nincsen. Vagy ha ezzel valami problémád van akkor lázadj fel a világ ellen mert ez mindenhol így van.


Másrészt nem tudom, hogy milyen bizonyítékot tudnak amúgy arra mutatni, hogy egy adott telefonon megtalálták a pegazus nyomait és azt a titkosszolgálat tette oda.

2021. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!