Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szigorítanál a jelenlegi...

Mit szigorítanál a jelenlegi Covid szabályokon?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 12:34
A kérdező szavazást indított:
Kötelezővé tenném a maszkhasználatot zárt terekben.
Kötelezővé tenném az oltást a felnőtt lakosság körében.
Nem szigorítanék .
Más.
52 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Kötelezővé tenném a maszkhasználatot zárt terekben és visszavezetném a védettségi igazolványokat.
2021. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Lehet nagy lenne a felháborodás a védettségi igazolvány miatt.
2021. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Én sem szeretek maszkot hordani, ahogy a lakosság nagy része. DE ha nem vezetik be minél előbb legalább boltokban és nyilvános zárt terekben a kötelező maszkviselést, akkor annak az lesz a következménye, hogy hirtelen kell majd sokkal drasztikusabb lépéseket hozni.

Senki nem akar szigorításokat, viszont ha választani kell, inkább hordok maszkot kicsit tovább, minthogy végül komolyabb korlátozásokat is be kelljen vezetni.

Bár szerintem ezzel már elkéstünk. Ehhez valószínűleg már hetekkel ezelőtt be kellett volna vezetni a kötelező maszkviselést.

2021. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Meghosszabbítanám az őszi hacacárét
2021. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
A fauccsi ímélek szerint a pofazacsi nem ér SEMMIT!!
2021. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem lenne bajom a maszkkal, ha nem lennék szemüveges. Egy bajom, hogy ha felveszem akkor vagy fenthagyom a szemüveget és ködösödik = nem látok, vagy zavar és leveszem = nem látok. Más bajom nem lenne, egyébként egyetemen több helyen is csak azoknak kötelező a maszk akik nincsenek beoltva. A magam részéről az oltást minden 60 év felettinek és az összes krónikus betegnek kötelezővé tenném, ja én ilyen fasisztoid vagyok, hogy mindenkinek a jót akarom...
2021. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Én eltörölnék minden korlátozást. Már két éve megy, és semmi eredménye. Már van oltás, akinek nem kell, az onnantól már saját felelősségi kérdés.
2021. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Én nem szigorítanék semmit, sőt minden korlátozást megszüntetnék és a továbbiakban a Coviddal kapcsolatban hírzárlatot rendelnék el, hogy a rettegők még csak véletlenül se kezdjenek újra ajvékolni
2021. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Mindenkinek a saját lelkiismeretére bíznám, hogyan védi magát és másokat a vírustól. Kötelezően elrendelt korlátozást, intézkedést nem támogatok.
2021. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanazt ami 1 éve volt.
2021. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!