Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi vesz rá egy politikust...

Mi vesz rá egy politikust arra, hogy liberális legyen?

Figyelt kérdés

Ha én olyan magas pozícióban lennék, akkor biztos, hogy a hatalmam megerősítésére törekednék és próbálnék diktatúrát kiépíteni.

Én nem akarnék szabadságot adni az embereknek.



2021. nov. 6. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, mint Orbán, aki rájött hogy a liberalizmus neki nem jó biznisz
2021. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés egyébként. Valószínűleg nem mindenkit a mások fölötti uralkodás hajt, hanem szeretné az általa fontos értékrendet képviselni, jobbá tenni a világot. Aztán persze ez változhat is időközben.
2021. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Mutass egy olyan liberális vezetőt aki szabadságot ad az embereknek. Annyit segítek, hogy Biden és Merkel rossz válasz, mivel egyik sem tűri ha az övékkel ellentétes az emberek véleménye.
2021. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
#3: Merkel nem is liberális.
2021. nov. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A pénz, amit a világkormánytól kap ezért.

merkel liberális, orbán is az, ahogy Putyin és Lukasenka kivételével minden európai vezető.

2021. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem pl az venne rá, hogy szerintem úgy fejlődik a legjobban az ország. Én mondjuk nem liberális, hanem libertárius vagyok, ami kifejezetten az állam befolyását csökkenteni akaró eszme, szóval magam ellen dolgoznék, de engem ez nem érdekel, amíg a fizetésem megkapnám, és mindennap trollkodhatnék a médiában.
2021. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na az ilyen libertáriusokat én mind átnevelőtáborokba záratnám
2021. nov. 6. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:
nagyon köszönöm. Képzelem milyen ember lehetsz, ha a nézeteiddel egyet nem értőket átnevelőtáborokba záratnád.
2021. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Ezt úgy mondod, mintha ti libbantak nem akarnátok börtönbe zárni vagy kivégezni a veletek egyet nem értőket.
2021. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 én nem akarok senkit sem börtönbe zárni, ezt honnan vetted?

A legmélységesebben elhatárolom magam a liberÁLISOKTÓL. Ahogy írtam is, én liberTÁRIUS vagyok, és a kettő egészen más. A kettő között éles külömbségek vannak.

2021. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!