Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Cseh Katalin...

Mi a véleményetek Cseh Katalin eskuvojerol?

Figyelt kérdés
Nekem kifejezetten tetszik, örülök hogy jól érezte magát egy friss házas, őszinte volt a mosolya, nem úgy mint Andika és Lolo eskuvojen

2021. nov. 6. 07:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%
Valamelyik fideszes magyarázza már el, hogy miért olyan nagy szenzáció, ha egy olyan személynek van drága esküvője, aki eleve havi 9000 eurót, azaz kb. 3,3 milliót keres? Hol itt az "anomália"?
2021. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ott hogy az elnyomásra hivatkoznak máskor? 🤷‍♂️
2021. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
37%

"Ott hogy az elnyomásra hivatkoznak máskor? 🤷‍♂️"


Mármint? Követem az ellenzéki médiát, de sosem hivatkoztak még arra, hogy a kormány a lagzikat is elnyomja. Fejtsd ki.

2021. nov. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Az origo meg a bors bedobott egy gumi csontot, amin lehet rágódni.

Szerintem tök felesleges.

Elég proli azon vitázni, hogy külföldről lett hozatva a ruha meg hasonlók. Hát 2021 van, kb a fiatalok nagy része külföldről rendel folyamatosan, semmi extra nincs benne. Egy menyasszonyi ruha eleve drága, átlag ember is kifizet akár több száz ezres vagy milliós összeget a ruháért.

A többi dolgot sem érzem akkora luxusnak. Vagy éppen gáznak, hogy az asztal alatt kellett feladatot végeznie. Gondolom valami szokásos béna esküvői játék volt, amit a vőfély hozott. Nem igazán szokatlan. Kicsit túl kezz tolva szerintem. Valamibe bele kellett kötni és ez sikerült.

2021. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%
23/ Ott ahol elnyomás van, milliós lagzi sincs.. az elnyomottaknak. Ez kb ugyanolyan ordas kamu, minthogy csak a fidesz nyerhet közbeszerzéseket... Igyátok csak a szavukat, majd én érzem magam kellemetlenül helyetettek hogy ennyire hülyének vagytok nézve :)
2021. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Igyátok csak a szavukat,"


Te pedig nyugodtan fordítsd csak ki azokat, nyilvánvalóan rég lemondtál a józan gondolkodásról.


"majd én érzem magam kellemetlenül helyetettek hogy ennyire hülyének vagytok nézve :)"


A fidesz rendszeresen be is ismeri, hogy hülyének nézi a sajátjait, szóval elég érdekes alapokon állsz.

2021. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Így működik a liberàlis mèdia: Mèszàros Lőrinc esküvője: Micsoda rongyràzàs, rengeteg alkohol fogy. Cseh Katalin rèszegen fetreng az esküvőjèn: Ez az ő magànügye, senkinek semmi köze hozzá.
2021. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
77%
@27 Szóval tényleg nem érted, hogy mi a különbség egy közbeszerzéseken hipergazdaggá vált vállalkozó ennek megfelelően drága esküvője és egy pár millás buli között, ahol egy közszereplő úgy viselkedett, ahogy egy magánember szokott a saját esküvőjén?
2021. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28/ A bölcsességed ott bukik meg hogy egy átlag mennyasszony van annyira tiszteletteljes hogy nem fetreng az asztal alatt, a többi meg rizsa, "pár milla".Pár milla csak a ruha volt amiben kutyának képzelte magát. 🤷‍♂️
2021. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!