Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Cseh Katalin...

Mi a véleményetek Cseh Katalin eskuvojerol?

Figyelt kérdés
Nekem kifejezetten tetszik, örülök hogy jól érezte magát egy friss házas, őszinte volt a mosolya, nem úgy mint Andika és Lolo eskuvojen

2021. nov. 6. 07:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%
Szánalmas rongyrázás volt a külföldi ruhával meg az aranyporos kajákkal. Mindehhez szánalmas viselkedés...
2021. nov. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Semmi.talán ha nem kapná fel a suennysajtó akkor nem lenne ekkora szenzáció,bár ő is kitilthatta volna őket.
2021. nov. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem voltak ott cigányok, feketék, muszlimok, transzik, szóval náci esküvő volt. Egy momentumostól nem azt várnám.
2021. nov. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Elolvastam az Origo cikket róla. Szépen ki lett elemezve, hogy PEZSGŐ!!4! meg arany színű díszítés volt és milliókba került a nap. Hát lol, mit mondjak, bárki ha összeházasodik ma és termet bérel, zenészt, fotóst, videóst, vőfélyt, garantáltan néhány millióba bele fog kerülni. Átlag emberek is költenek ennyit lagzira. EP képviselőként nyilvánvalóan jól keres és nem két tanúval akart beállni az anyakönyvvezetőhőhöz a szaggatott farmerjében.

Életemben nem szavaztam a Momentumra és valószínű nem is fogok, ettől függetlenül nevetséges a kormánypárti média vergődése.

Egy esküvő tartása mindenképp milliós tétel. Mindenki el tudja dönteni, hogy számára megér -e ennyit egy nap, vagy sem. Én a magam részéről így összeségében felesleges rongyrázásnak tartom az esküvőket, de egyáltalán nem volt kirívó a nagy napjuk. Eléggé túl lett tolva a cikkekben és inkább magukat tették nevetségessé. Az origo komolyan azon rágódott, hogy pezsgő is volt. 🤡

2021. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem magánügy, pont nem érdekel.
2021. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Pont olyan esküvő volt, mint amilyet egy felső középosztálybeli normális ember tartani szokott. Ezerszer kevésbé kínos ez, mint Rasi pörköltszaft mulatozása vagy Lölőék kaviár-homár "így képzelem el, hogy mit esznek azok, akik nem közpénzen gömbölyödtek ki" humorestje.

Az aranyozott dolgok tételenként nagyjából 300ft-ba kerülnek, olcsóbb arannyal lefújni egy brownie-t, mint beleszúrni egy macaront.

2021. nov. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
61%

Egy igazi vidéki lagzin ez a minimum szint a menyasszonynak. Úgy ír róla a csicskamédia, mintha ők sose lettek volna ilyen lagziban :)

Hát nem egy prűd mészárosbuli volt, az tuti!

2021. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

"Szánalmas rongyrázás volt a külföldi ruhával"


Lol, "külföldi ruha" :D Tesa, ha bemész az árkádba, vagy a corvin plázába, ott is mindenhol csak külföldi ruhát tudsz venni xd Ráadásul pont egy európai uniós képviselőn számonkérni, hogy van külföldi ruhája :D El tudom képzelni, ahogy a szívedhez kaptál, mikor olvastad az origo cikket, annyira hihetetlen, hogy ilyen dolgok megtörténhetnek egy esküvőn.

2021. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor asszem Majka házasodott és nem hívta meg a sajtót. Ugye fene a pofáját, hogy a családja és barátai körében szeretett volna ünnepelni.

Na, erre lehoztak mindenféle izzadtságszagú cikket, amiben leírták, hogy a képek alapján ez az esküvő hét számjegyű összegbe kerülhetett! Úgy tálalták, mintha ez ilyen világ szenzációs oknyomozó riport lett volna.

Szerintem aki nem egy szatyorban él, az tisztában van vele, hogy egy teljesen átlag, extra igényektől mentes esküvő is milliós összeg.

Ezt teljesen átlag Mari néni lánya is kifizeti a nagy napján.

Miért olyan szenzáció, hogy aki az átlagnál jobban él, az az esküvőjén nem spórolt?

Tudtommal Katka választás útján került a mostani pozíciójába. Az emberek úgy döntöttek, hogy tanult, értelmes, kiválóan beszél nyelveket, jó szónok és képviselje az országot. Nyilván ezért uniós szintű képviselői bér is jár neki. Én nem sajnálom tőle igazából, pedig az MKKP-nak szurkoltam az EP választásokon.


Szerintem sokkal ellenszenvesebb az álszerénység. Amikor Vitya 30 év után a politikában is azt állítja, hogy nyögi a lakáshitelt az asszonnyal, az azért eléggé cringe.


A szórom a pénzt meg a nép szegény, koldus gyermeke között lehet szerintem igazán átmenetet tartani.

2021. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Cseh Katalinnak olyan szexy volt a lába az esküvőn. Legszívesebben én enném meg az aranyat Cseh Katalin lábujjai közül. Persze csak miután órákig cipőben izzadt a lába neki.
2021. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!